Stěhování strojů Brno

Stěhování strojů Brno město ✚ venkov do 30 tun ⭐ Těžké CNC stroje, soustruhy, lisy, frézky ✓ Přeprava nadměrných nákladů  ✓ Prohlídka stěhování strojů v Brně.

Provádíme stěhování těžkých a nadrozměrných nákladů, manipulaci a přepravu strojů Brno i zahraničí. Nejčastěji stěhování těžkých CNC strojů, lisovacích jednotek, různé typy svařenců a výrobních linek. Stěhování strojů provádíme s volným usazením, po dohodě provedeme chemické ukotvení stroje. Servisní práce u stěhováných strojů neprovádíme. 

Těžké stroje Brno a okolí?

1

POPTÁVKA

2

BEZPLATNÁ OBHLÍDKA STROJE A TRASY

3

KALKULACE CENY, OBJEDNÁVKA, REZERVACE DOPRAVY

4

PŘÍPRAVNÉ PRÁCE, STĚHOVÁNÍ, USAZENÍ STROJE

 

Pro stěhování stroje v Brně můžete volat na 775 667 214. Před stěhováním posoudíme stroj, projdeme trasu a vyhodnotíme rizika. Pro zdvihnutí strojů můžeme zajistit kulatiny, třmeny a oka. Zpracujeme kalkulaci ceny stěhování stroje a navrhneme efektivní transport. SB stěhování Brno dělá průmyslové stěhování strojů i do Německa.

Přepravu a stěhování stroje děláme pro Brno valníkem i návěsem dle typu stroje. Stěhování a manipulaci strojů je pojištěna do 10 milionů.

stěhování stroje pila
Stěhování stroje autoclav
Stěhování strojů CNC
stěhování agregátu
stěhování zařízení
stěhování strojů

Usazení těžkých strojů

Stroje jako frézky a soustruhy vyžadují ustavení do roviny a někdy upevnění k povrchu. Některé stroje pak ustavujeme na připravené podstavce či vany. Stroj orientačně vyvážíme a ukotvíme chemickou kotvou. SB stěhování Brno provádí kotvení stroje jen u některých typů obráběcích a CNC strojů.

Usazení těžkých strojů
Usazení těžkých strojů

 

 

STĚHOVÁNÍ CNC STROJE

přeprava Brno

 

 

Stěhuji stroj