Stěhování strojů Brno

Stěhování těžkých strojů Brno město ✚ venkov do 20 tun: CNC stroje, zařízení, soustruhy, lisy, frézky ✓ Prohlídka, konzultace ✚ pojištění stroje. Provádíme stěhování těžkých a nadrozměrných strojů, manipulaci strojů a přepravu. Nejčastěji stěhování soustruhů, frézky, stěhování CNC strojů, lisovacích jednotek, různé typy svařenců a výrobních linek. Stěhování strojů provádíme s volným usazením, po dohodě provedeme také chemické ukotvení stroje.

Jak stěhovat stroj?

1

POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ

2

BEZPLATNÁ OBHLÍDKA STROJE A TRASY STĚHOVÁNÍ

3

KALKULACE CENY STĚHOVÁNÍ, OBJEDNÁVKA

4

PŘÍPRAVNÉ PRÁCE, REALIZACE, USAZENÍ STROJE

 

Stěhování stroje v Brně začíná poptávkou, pro dotazy jsme také na telefonu 775 667 214. Před stěhováním nejdříve posoudíme stroj, projdeme trasu a vyhodnotíme rizika. Pro dané typy strojů můžeme zajistit zdvihací tyče, kulatiny, třmeny a oka. SB stěhování Brno dělá průmyslové stěhování strojů i do zahraničí.

Přepravu a stěhování strojů Brno zajišťujeme valníkovým vozem 12t nebo kamionem. Na stěhování a manipulaci stroje jsme pojištěni u ČP a.s. do 5 milionů.

stěhování stroje pila
Stěhování stroje autoclav
Stěhování strojů CNC

Usazení těžkých strojů

Stroje jako obráběcí frézky a soustruhy vyžadují ustavení do roviny a upevnění k povrchu. Stroje vyvážíme pomocí pásové oceli, kotvení stroje pak provedeme chemickou kotvou. SB STĚHOVÁNÍ BRNO provádí ukotvení stroje jen u některých typů obráběcích a CNC strojů.

Usazení těžkých strojů
Usazení těžkých strojů
Průměr 4,5, hodnotilo 395 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

STĚHOVÁNÍ CNC STROJE

stěhování a přeprava strojů

 

 

Novinky

Stěhování MEGAPIXEL Brno

Stěhování MEGAPIXEL
Již podruhé jsme stěhovali prodejnu MEGÁČE v Brně

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

Staly jsme se hrdým partnerem pro stěhovací služby organizace Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Poptávka stěhování stroje