Autodoprava a stěhování Brno

Potřebujete přepravit „jakoukoliv věc“ a hledáte levnou autodopravu v Brně? Hledáte spolehlivého dopravce, který Vaši zásilku bezpečně naloží a vyloží a dokonce ji nastěhuje? Jako stěhovací firma SB STĚHOVÁNÍ BRNO jsme pro Vás připravili službu autodoprava a stěhování Brno. Jedná se o novinku z našeho portfolia stěhovacích služeb!

Pokud hledáte spolehlivou a levnou autodopravu za levné peníze, máme pro Vás ideální řešení. Na rozdíl od klasických dopravců, Vám poskytneme full servis, který obsahuje i stěhování. Tzn., že Vaši zásilku dopravíme ke stěhovacímu vozidlu, z domu, z bytu, z pater.. Naložíme a pak opět vyložíme na požadované místo. To vše navíc za poloviční sazbu jako při klasickém stěhování!

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ A AUTODOPRAVA

V čem je tedy rozdíl od standardního stěhování a pro koho je služba autodoprava a stěhování vhodná? Služba stěhování s autodopravou je vhodná zejména pro ty, kteří potřebují autodopravu na vzdálenost 100 km a větší a zároveň chtějí své věci stěhovat. Může se jednat např. o přepravu pár ks nábytku, pořízení nového zařízení a jeho dopravu, pořízení nového vybavení do bytu nebo třeba stěhování jídla a potravin. Službu autoopravy spojené se stěhováním mohou využít jak fyzické tak i právnické osoby.

AUTODOPRAVA A STĚHOVÁNÍ BRNO - CENÍK

Naše ceny autodopravy Brno jsou příjemně nízké, základní ceník dopravy obsahuje cenu za kilometr a přistavení vozu v Brně. Autodoprava Brno je realizována výhradně vozy do 3,5 t, takže navíc šetříte peníze za mýtné při jízdě po dálnici!

Pokud tedy potřebujete přepravit menší zásilky na větší vzdálenosti, neváhejte nás kontaktovat na mobilu +420 775 667 214 nebo e-mailu autodoprava@sbstehovanibrno.cz. Svou poptávku na autodopravu a stěhování můžete také zadat za pomoci našeho krátkého formuláře.

Těšíme se na Vás a Vaši zásilku.

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.