Před stěhováním

Stěhování asi nebude nikdy bavit. Přesto je možné stěhovat hladce a bez větších šrámů. Stěhování bytu nebo domu je jako cokoliv jiného - jde o přístup, plán a přípravu. Pakliže nás něco nebaví, vykašleme se na přípravu, podle toho to bude vypadat.

V SB stěhování Brno se vám pokusíme stěhování maximálně usnadnit a pomoct vám s přípravou. Před stěhováním si stáhněte náš CHECKLIST, naplánujte si stěhování Brno s předstihem 2 -3 týdnů. Dopředu vám v Brně přivezeme stěhovací krabice, šatní boxy na stěhování oblečení, případně jiné obalové materiály.

Rozměrný nábytek vám pomůžeme demontovat, nepotřebný ekologicky vyklidíme. Vaše věci můžeme i krátkodobě uskladnit. Pokud si vyberete z balíčku KOMFORT PLUS v lokalitě Brno, pomůžeme vám i s balením kuchyně do krabic, případně jiných věcí.

Po stěhování tisícovky bytů vás ubezpečíme, že stěhování může jít hladce. Je to stejné jako s vaší prací. Pokud ji plánujete, přistupujete k ní zodpovědně, výsledek se zkrátka dostaví. Tak hlavně žádný stres, SB STĚHOVÁNÍ BRNO se o vás postará. Těšíme se na stěhování s vámi!