Stěhovací firma SB stěhování Brno

Víš, kdo tě vlastně stěhuje a zachází s tvými osobními věcmi? Komu patří milý hlas v telefonu a kdo tuhle stěhovací firmu vede? My se neskrýváme pod no name webovkama nebo autama bez popisů. Za svou práci se totiž nemusíme stydět!

Bývaly doby, kdy stěhování bylo ceněno jako náročná práce, kterou nemůže dělat každý. Stěhování často vykonávali vzpěrači aj. siláci. Zákazníci si jejich těžké práce vážili, a tak i trochu k ní vzhlíželi s obdivem. Stěhováci přece dokázali to, co průměrný člověk nezvládl. Stěhováci pohnuli se stokilovou váhou a někdy doslova dřeli krev..

Doba se změnila a sním i naše vnímání práce rukama a práce hlavou. Chytré hlavy nám po revoluci namluvili, že bez titulu a práce s PC to nikam nedotáhneme a že práce rukama je podřadná, kterou dělají jen ti, kteří na víc nemají.

A tak se kormidlo fyzické práce otočilo jiným směrem, směrem k východu a přílivu levné práce.. Dnešní řemeslník už nemá tak zlaté ruce jako dřív a tak dobrou pověst. A tak se už nechystají občerstvení (nedejbože obědy!), spíše se předpokládá liknavost, chuť „natáhnout mě“.. a proto je třeba si svého řemeslníka řádně ohlídat, že?

Marketéři nám namluvili, že ze všeho se dá doslova vytřískat bombastická cena, nabídka plná slev a nejnižších cen. A tak jsme v záplavě marketingových cen a klamavých textů začali hledat zkratky a hledáme je do teď. Koho zajímá ve stěhování něco jiného než cena? Kdo porovnává stěhovací firmy jinak než podle ceny? Kolik stojí stěhování? Kolik stojí stěhování nábytku po Brně? Ptáte se zákazník stěhování v první větě. Znovu a znovu zaklínadlo cena stěhování, jakoby nic jiného než cena stěhování ani nebylo. Jakoby dvě stěhovací firmy odlišovala jen cena stěhování. Jakoby nezáleželo na tom, kdo bude zacházet s mými věcmi? Koho si pustím dveřmi? Co když mi něco poničí? Jaké služby obsahuje cena stěhování? 

 

NEJLEVNĚJŠÍ CENA STĚHOVÁNÍ V BRNĚ. OPRAVDU?!

Marketing z nás udělal dobře programovatelné a předvídatelné stroje, kteří jdou po ceně jako slepice po flusu. Je nám celkem jedno, že ve finále se nám to ve stěhování prodraží. Že sleva 40% neexistuje, že nízká cena stěhování má vždy svůj důvod. Důležitá přece je, že jsme získali levnou cenu stěhování.. 

V mnoha branžích vede firmy takový přístup k cenovém dumpingu, podtrhávání cen, snižováním nákladů, nahrazování nekvalifikovanou silou, neplacením daní apod. Stěhování nevyjímaje. Živit se touto prací poctivě je v Brně těžší a těžší. Přímo v Brně jdou stěhovací firmy na ruku zákazníkům – je jim jedno, co si o nich pomyslíte, je jim jedno, koho si na stěhování (rozuměj nošení věcí) najmou. V recenzích stěhování v Bnrě to pak vypadá takto:

- přijeli na stěhování o 2 hodiny později

- nepřijeli vůbec, nezvedají telefon

- přijeli 2 skinheadi, u stěhování pili pivo, kouřili trávu

- během stěhování poničili nábytek, vstupní dveře a podlahu

-mlátili s věcmi, sprostě nadávali, prodlužovali stěhování

- demontáž nábytku jedním šroubovákem..

- na konci stěhování se dožadovali trojnásobku ceny..!

 

Děláme stěhování po svém

Pokud se ve stěhování v Brně najde někdo, kdo stěhování dělá dobrovolně a má k němu dokonce nějaký vztah, musí být připraven na to, že všichni noví zákazníci o něm dopředu nemají valné mínění. A že je zajímá jedno jediné – nejlevnější cena stěhování. A z toho jediného stěhovacího pytle, do kterého přirozeně padáte, se obtížně vyčnívá. Stěhování je přece nošení věcí, to umí každej..

Stojí nás velké úsilí ukázat zákazníkům, že stěhování děláme proto, že prostě chceme. Že máme rádi své zákazníky a těšíme se, že něco tak stresového jako je stěhování zvládneme a hladce dotáhneme. Ano, nosit věci a říkat tomu stěhování, může v Brně každý. Ale stěhovat efektivně, slušně a ještě s úsměvem.. To mohou jen ti, kteří mají ke stěhování nějaký vztah. A ten u brigádníků a pochybných existencí těžko najdete. 

 

 

Fotky zaměstnanců

Ing. Martin Skoupý
Ing. Martin Skoupý
Ten kdo tomu šéfuje
Veronika Michalková
Veronika Michalková
Dispečerka alias pravá ruka šéfa
Myagmarnaran Otgonbaatar
Myagmarnaran Otgonbaatar
alias Migo, předák zakázky
Robin Fedák
Robin Fedák
říkejte mu STRONGMAN
Juraj Bohata
Juraj Bohata
neboli atlet JURKO
Zde můžeš být i ty
Zde můžeš být i ty

CHCEŠ TO ZKUSIT V NAŠEM TÝMU?

Antispam
Ponechte nebo napište prosím číslo sto padesát šest.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Chci nabídku stěhování