NÁŠ TÝM

Ing. Martin Skoupý
Ing. Martin Skoupý
ten, kdo tomu šéfuje
Mgr. Andrea Nekudová
Mgr. Andrea Nekudová
dispečink & office
Antonín Čech
vedoucí zakázek
Petr Skopal
Petr Skopal
specialista stěhování
Jakub Bíma
Jakub Bíma
specialista stěhování
Veronika Michalková
Veronika Michalková
fakturace
Myagmarnaran Otgonbaatar
Myagmarnaran Otgonbaatar
alias Migo
Robin Fedák
Robin Fedák
říkejte mi STRONGMAN
Juraj Bohata
Juraj Bohata
neboli atlet JURKO
Zde můžeš být i ty
Zde můžeš být i ty

CHCEŠ TO ZKUSIT V NAŠEM TÝMU?

Antispam
Ponechte nebo napište prosím číslo sto padesát šest.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Stěhovací firma SB stěhování Brno

Víš, kdo tě vlastně stěhuje a zachází s tvými osobními věcmi? Komu patří milý hlas v telefonu a kdo tuhle stěhovací firmu vede? My se neskrýváme pod no name webovkama nebo autama jezdící po Brně bez popisů. Za svou práci se totiž nemusíme stydět.

Bývaly doby, kdy stěhování bylo ceněno jako náročná práce, kterou nemůže každý. Stěhování Brno často vykonávali vzpěrači aj. siláci. Zákazníci si jejich těžké práce vážili, a možná k ní i trochu  vzhlíželi. Pohnuli se stokilovým břemenem a k tomu přestěhovali celý byt.

Doba se změnila a sním i naše vnímání fyzické práce. Chytré hlavy nám po revoluci namluvili, že bez titulu a PC to nikam nedotáhneme a že práce rukama je podřadná, kterou dělají jen ti, kteří na víc nemají.

A tak se kormidlo fyzické práce pomalu otáčelo směrem k východu, k přílivu levné práce.. Dnešní řemeslník je tedy jiný, některé obory navíc vůbec nemají dobrou reputaci. Možná proto se už nechystají občerstvení (nedejbože obědy), spíše se předpokládá liknavost, ošemetná kvalita, chuť „natáhnout mě“.. 

K tomu všemu nám marketéři namlouvají, že ze všeho se dá vytřískat bombastická cena, nabídka plná slev a nejnižších cen (proto stěhovací firmy stále omýlají levné stěhování Brno, nejlevnější stěhování v Brně, nejnižší ceny stěhování atd.).  A tak jsme v záplavě " zaručeně levných cen " a klamavých textů začali hledat zkratky a hledáme je stále. Koho zajímá ve stěhování Brno něco jiného než nejnižší cena? Kdo porovnává stěhovací firmy jinak než podle levné ceny? Kolik stojí stěhování v Brně? Kolik stojí stěhování nábytku po Brně? Ptá se zákazník stěhování v první větě. Znovu a znovu zaklínadlo jménem cena stěhování, jakoby nic jiného než cena stěhování neexistovalo. Jakoby dvě stěhovací firmy, odlišovala JEN cena stěhování. Jakoby nezáleželo na tom, KDO a JAK bude zacházet s mými věcmi? KOHO si pustím dveřmi? Co když mi něco poničí? Navýší dvojnásobně cenu stěhování? Trojnásobně? Co vlastně znamená střelená cena stěhování po telefonu .. ? 

 

NEJLEVNĚJŠÍ CENA STĚHOVÁNÍ V BRNĚ. OPRAVDU?!

Marketing z nás umí dělat dobře programovatelné a předvídatelné stádo, kteřé jde po ceně jako slepice po flusu. Je nám celkem jedno, že ve finále se nám to ve stěhování prodraží. Že sleva 30% ve stěhování neexistuje, že nízká cena stěhování má vždy svoji příčinu. 

V mnoha branžích to vede k podsekávání cen, ořezávání nákladů, nahrazování levnou silou, neplacením daní apod. Ve stěhování obzvláště. Živit se touto prací poctivě je v Brně těžké. V Brně nabízí stěhovací firmy jen " nejlevnější ceny ". Je jim jedno, co si o nich po stěhování pomyslíte. Nedivmě se, že to v recenzích stěhování v Brně vypadá takto:

- přijeli na stěhování o 2 hodiny později

- stěhováci nepřijeli vůbec, nezvedají telefon

- přijeli 2 skinheadi, u stěhování pili pivo, kouřili trávu

- během stěhování poničili nábytek, vstupní dveře a podlahu

-mlátili s věcmi, nadávali a prodlužovali stěhování kouřením

- demontovali nábytek jedním šroubovákem..

!!! - na konci stěhování se dožadovali trojnásobku ceny !!!

 

Děláme stěhování po svém

Stojí nás velké úsilí ukázat zákazníkům, že stěhování děláme dobrovolně, protože nás baví. Že máme rádi zákazníky a těšíme se na ně. A to přesto, že máme nejvíce kladných rezcenzí stěhování Brno.

Ano, nosit tahat věci a říkat tomu stěhování, může v Brně každý. Ale stěhovat efektivně, slušně a ještě s úsměvem? To mohou jen ti, které jejich práce skutečně baví :)

Chci nabídku stěhování