Srdcaři SB

Komu svěřujete své věci? Mrkněte kdo všechno pečuje o vaše pohodlí a radost.

Ing. Martin Skoupý
Ing. Martin Skoupý
ten, kdo tomu šéfuje
Mgr. Andrea Nekudová
Mgr. Andrea Nekudová
Dispečink
Veronika Michalková
Veronika Michalková
fakturace
Antonín Čech
Antonín Čech
Leader
Michal Volf
Michal Volf
Leader
Jakub Bíma
Jakub Bíma
Specialista stěhování
Martin Bauer
Martin Bauer
Specialista stěhování
Myagmarnaran Otgonbaatar
Myagmarnaran Otgonbaatar
alias Migo
Robin Fedák
Robin Fedák
říkejte mi STRONGMAN
Juraj Bohata
Juraj Bohata
atlet JURKO
Petr Skopal
Petr Skopal
specialista stěhování
Zde můžeš být i ty
Zde můžeš být i ty

CHCEŠ TO ZKUSIT V NAŠEM TÝMU?

Antispam
Ponechte nebo napište prosím číslo sto padesát šest.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Stěhovací firma SB stěhování Brno

Víš, kdo tě stěhuje a zachází s tvými osobními věcmi? Komu patří milý hlas v telefonu a kdo tuhle stěhovací firmu vede? My se neskrýváme pod no name webovkama nebo autama v Brně bez popisů. Za své stěhování se nemusíme stydět.

Kdysi bylo stěhování ceněno jako náročná práce, kterou nemůže dělat každý. Stěhování Brno často vykonávali zdatní siláci, vzpěrači aj. Zákazníci si jejich těžké práce povětšinou vážili, možná k ní i trochu  vzhlíželi. Pohnout se 150kg břemenem a navrh stěhovat celý byt? To není maličkost. 

Doba se však změnila a sním i náš postoj k fyzické práci. Chytré hlavy nám po revoluci namluvili, že bez titulu a PC to nikam nedotáhneme a že práce rukama je podřadná. A tak se kormidlo stočilo k východu, k přílivu levné práce.. Dnešní řemeslník? Vemte obory jako např. stavebnictví, ty mají hroznou pověst. Možná proto už nechystáme řemeslníkovi občerstvení, nedejbože oběd.. Spíše předpokládáme liknavost, ošemetnou kvalitu, chuť „natáhnout mě“.. 

V době sofistikovaného marketingu se topíme v informacích a čelíme jedné lavině vraků za druhou. Marketéři nám namlouvají, že ze všeho se dá vytřískat bombastická cena, slevy a nejnižší ceny. Proto stěhovací firmy stále omýlají levné stěhování Brno, nejlevnější stěhování v Brně, nejnižší ceny stěhování v Brně..  A tak v záplavě nesmyslně levných cen a klamavých textů hledáme zkratky. Koho zajímá ve stěhování Brno něco jiného než nejnižší cena stěhování Brno? Kdo porovná stěhovací firmy jinak než podle levné ceny? Kolik stojí stěhování v Brně? Kolik stojí stěhování nábytku po Brně? Ptá se zákazník v první větě. Stále dokola zaklínadlo ceny stěhování. Jakoby nic jiného v Brně než cena stěhování neexistovalo.

 

NEJLEVNĚJŠÍ CENA STĚHOVÁNÍ V BRNĚ. OPRAVDU?!

Marketing z nás dělá dobře předvídatelné stádo, kteřé jde po ceně jako slepice po flusu. Je nám tedy jedno, že ve finále se stěhování prodraží natahováním času, kouřením, škodami..  Nesmyslně nízká cena profesionálního stěhování, sleva 30% z ceny stěhování zkrákta neexistuje. Chápete? 

V řadě branžích to vede k práci načerno, nahrazování levnými materiály, levnou silou, šmelinářstvím.. Ve stěhování platí dvojnásob. Živit se slušně touto prací je v Brně těžké. Stěhovací firmy v Brně nabízí jen " nejlevnější ceny stěhování ". Je jim jedno, co si o nich po stěhování myslíte. Nedivmě se jak to vypadá v recenzích stěhování v Brně:

- přijeli na stěhování o 2 hodiny později

- stěhováci nepřijeli vůbec, nezvedají telefon

- přijeli 2 skinheadi, u stěhování pili pivo, kouřili trávu

- během stěhování poničili nábytek, dveře i podlahu

- na reklamaci stěhování nereagují

-mlátili s věcmi, nadávali a prodlužovali stěhování kouřením

- demontovali nábytek jedním šroubovákem..

!!! - na konci stěhování se dožadovali trojnásobku ceny !!!

 

Děláme stěhování po svém

Stojí nás velké úsilí ukázat předem zákazníkům, že stěhování děláme dobrovolně. A to přesto, že máme nejvíce kladných rezcenzí stěhování Brno. Lidé dnes zkrátka nepřemýšlí a volí zkratky levných a bombastických cest. 

Ano, nosit tahat věci, házet do auta a říkat tomu stěhování, může v Brně kde kdo. Ale stěhovat systémově, organizovaně, slušně a s normálními maturanty? To mužou jen ti, které jejich práce prostě baví :)

Chci nabídku stěhování