Nabídka práce SB stěhování Brno

Nabídka práce u SB STĚHOVÁNÍ BRNO. Baví tě fyzická práce? Máš rád, když je za tebou práce vidět a lidé ji ocení? Aktuálně stavíme nový tým, hledáme schopné parťáky, kteří mají chuť vyhrnout si rukávy a umí se prací bavit. Pokud si myslíš, že jsi ten správný hráč do týmu, pojď to k nám zkusit. 

Zde můžeš být i TY :)
Zde můžeš být i TY :)

 

Stěhování v je práce pro opravdové chlapy, někdy je to fakt pekelná dřina. Nosit nábytek umí každý, ale profesionálem v SB se stává jen hrstka vytrvalých. V práci u SB STĚHOVÁNÍ BRNO máš dvě možnosti - buď v práci odpadneš během pár dní se slovy: "musí se tady makat". . . A NEBO vydržíš, pak ti garantujeme, že se budeš prací doslova bavit! :) Pokud máš ten správný přístup a hnací motor, uvidíš, že práce v SB stěhování je jako droga!

SB STĚHOVÁNÍ BRNO nabízí aktuálně práci pro zájemce z Brna a blízkého okolí:

  • SPECIALISTA STĚHOVÁNÍ - plný úvazek / brigáda, možný postup na team leadera
  • TEAM LEADER STĚHOVACÍHO TÝMU - práce na plný úvazek, vlastní tým a vozidlo, ŘP skupiny B, výhodou sk. C

Co požadujeme? V první řadě kladný vztah k fyzické práci, jsi týmový hráč, nebojíš se úsměvu, zanecháváš pozitivní dojem, jsi spolehlivý a dochvilný. K tomu můžeš být třeba i trochu bláznivý, ale hlavně - musíš chtít měnit věci k lepšímu a zlepšovat sám sebe. My to máme totiž úplně stejně :)

Chceš-li se dozvědět o stěhovací práci víc, pošli nám svůj životopis nebo nám rovnou zavolej na 775 667 214. Těšíme se!

CHCEŠ ZKUSIT PRÁCI VE STĚHOVÁNÍ?

Antispam
Ponechte nebo napište prosím číslo sto padesát šest.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Chci nabídku stěhování