STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN BRNO

Stěhování těžkých břemen Brno: ✓stěhování pian ✓ stěhování trezorů ✓ stěhování strojů ✚ konzultace břemen ✚ doplňkové služby k břemenům. Stěhování břemene vyžaduje víc než jen silné paže. K pohnutí břemen o několika tunách potřebujete především zkušenosti. Doménou SB STĚHOVÁNÍ BRNO je stěhování břemen po schodech (stěhování klavírů a pianin, stěhování trezorů, soch, gastro zařízení aj.) a průmyslové stěhování strojů, svařenců a jiných výrobních zařízení.

 

Lidská síla

Stavění, pokládání, manipulace břemen. Lidskou silou po schodech bez použití hydrauliky umíme stěhování břemene do váhy 700 kg.

Know-how

Obtížný terén nebo atypické břemeno. Improvizujeme, máme profi i ručně dělané vybavení. Těžká břemena nepodceňujeme.

Pojištění břemen

Splňujeme BOZP, stěhování těžkých břemen jsme pojistili s limitem 5 mil. Krytí rizik u stěhovaných břemen 100%.

Těžká nadrozměrná břemena

Zvolte si břemeno a zadejte poptávku. Mímo nejčastěji stěhovaná břemena jako jsou piana a trezory, provádíme stěhování těžkých soch, automatů, nejrůznějších dílenských svařenců a odlitků, těžkých teleskopických stolů, soustruhů, frézek, CNC strojů i celých výrobních linek. Pro stěhování těžkých břemen v Brně využijte nezávazné konzultace. Stěhování těžkých břemen - víme jak a víme čím.
Těžká nadrozměrná břemena

Stěhování pianin

Piana neboli pianina se vyrábí v tonáži od 180 kg do 300 kg, v závislosti na množství pancíře. Stěhování pianin předchází zabalení polstrovaným povlakem a folií. Provádíme stěhování piana i na výšku.

Více
STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ

Stěhování klavírů

Klavír neboli křídlo již vyžaduje více sil a zkušeností. Klavír je rozměrnější a váha křídla se pohybuje od 250 do 650 kg u koncertních křídel. Stěhování klavíru vyžaduje demontáž nohou, pedálů a víka.

Více
STĚHOVÁNÍ TREZORŮ

Stěhování trezorů

Stěhování 2 tunového trezoru? Pomocí speciální techniky dokážeme pohnout i s kolosálními trezory. Do schodů umíme stěhování trezoru do váhy 700 kg. Trezory můžeme také ukotvit.

Více
STĚHOVÁNÍ STROJŮ

Stěhování strojů

Nejtěžší břemena s nejtěžší technikou – hevery, pajsry, kladky, jeřáby aj. Před stěhováním stroje projdeme terén i trasu a zhodnotíme rizika. Při stěhování máme pojištěn i okolní terén.

Více
STĚHOVÁNÍ GASTRO VYBAVENÍ

Stěhování gastro vybavení

Vybavení a zařízení velkokapacitních kuchyní umí být pořádně těžké. Provádíme stěhování těžkého gastro zařízení jako jsou konvektomaty, kuchyňské roboty a hnětače, kotle, myčky a celé linky.

Více

Doplňkové služby

Řada stěhování těžkých břemen vyžaduje víc než jen přemístění. Provádíme jednoduché demontáže břemen, usazení a vyvážení břemene, kotvení k betonovému povrchu podlahy či stěny.

Průměr 4,5, hodnotilo 397 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

STĚHOVÁNÍ ROZMĚRNÝCH BŘEMEN

AUTOCLAV 6 TUN

 

 

Novinky

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka
Stěhování slavného obhájce v Brně

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá
Jsme hrdým partnerem pro stěhování v organizaci Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Zadej poptávku stěhování břemen