Mezinárodní stěhování

Mezinárodní stěhování do Anglie, Itálie, Německa, Skandinávie. Zapůjčení krabic na stěhování z Brna, balení věcí ✚ pojištění stěhování do zahraničí. Stěhování  2000 km daleko obnáší rizika - odlišné zákony, technické problémy i jazykové bariéry. Pro nás je stěhování v zahraničí především výzva, mezinárodní stěhování jezdíme od r. 2013, za tu dobu jsme nasbírali zkušenosti ze stěhování do Anglie, Itálie, Francie, Německa, stěhování do Finska, Dánska a Švédska. Máme koncesi pro mezinárodní přepravu, čisté vozy 11 - 35 m3. Při stěhování do zahraničí jsme pojištěni.

Mezinárodní stěhování
Mezinárodní stěhování
Mezinárodní stěhování
Mezinárodní stěhování

Stěhování do zahraničí u nás začíná zadáním poptávky, pokud chcete nejdříve informace, zavolejte +420 775 667 214. Pokud se stěhujete z Brna, náš zástupce se za vámi může zastavit osobně. Pro mezinárodní stěhování z Brna rádi přivezeme krabice, pytle, přepravky nebo třeba šatní boxy s ramínkem.

K mezinárodnímu stěhování pro vás zajistíme potřebnou dokumentaci. Chcete-li bližší informace k zahraničnímu stěhování, klikněte na danou zemi.

Stěhování do zahraničí ve 4 krocích

1

POPTÁVKA MEZINÁRODNÍHO STĚHOVÁNÍ

2

NÁVRH HARMONOGRAMU A CENY STĚHOVÁNÍ

3

PODPIS SMLOUVY O STĚHOVÁNÍ,SOUPIS VĚCÍ, ZAPLACENÍ ZÁLOHY

4

REALIZACE STĚHOVÁNÍ, KONTROLA VĚCÍ, VYÚČTOVÁNÍ

 

Zadejte poptávu mezinárodního stěhování, pro dotazy nám volejte +420 775 667 214. Komunikaci detailů mezinárodního stěhování zvládneme e-mailem a fotografiemi. Při stěhování do zahraničí z Brna nabízíme bezplatnou prohlídku. Na mezinárodní stěhování z Brna vám můžeme dovézt stěhovacaí krabice, šatní boxy i pytle. Případné demontáže nábytků provádíme pouze u stěhování z Brna do zahraničí (zahraniční nábytek nedemontujeme). Naše ceny v mezinárodním stěhování garantujeme.

Po odsouhlasení připravíme přepravní smlouvu a soupis věcí v angličtině. U mezinárodního stěhování je hrazena standardní záloha 30% z ceny stěhování, zbylá část je doplacena po převzetí a kontrole věcí v Kč/€. Mezinárodní stěhování od SB STĚHOVÁNÍ BRNO - s důvěrou a s klidem.

Doklady pro stěhování v zahraničí mimo EU

1
Kopie cestovního dokladu
2
Strukturovaný seznam stěhovaných věcí
3
Čestné prohlášení o osobních věcech
4
Žádost o osvobození od dovozního cla
6
Doklad o zahájení trvalého pobytu (kupní, nájemní smlouva)

 

Mezinárodní stěhování osobních věcí ze zemí mimo EU  upravuje nařízení Rady č. 1186/2009, stěhování je osvobozeno od cla, vyžaduje však celní řízení. SB STĚHOVÁNÍ BRNO vám nabízí součinnost v řízení před Celní správou ČR.

JAK NEPODCENIT STĚHOVÁNÍ DO ZAHRANIČÍ

Stěhování do zahraničí představuje životní milník, vyplatí se tedy nepodceňovat přípravu :)

Tipy jak stěhovat v zahraničí v klidu:

  • mezinárodní stěhování plánujte 4-6 týdnů předem, počítejte s rezervami, vyplatí se to. Více času na přípravu = méně stresu.

  • při stěhování do zahraničí je klíčový přístup vozu. Máme vozy dlouhé 7m, široké 2,1m a vysoké 3,2 m.

  • myslete na parkování co nejblíže ke vchodu. V zónách bude třeba zajistit povolení. Do historického centra úzkých uliček možná ani nevjedeme.

  • rozměrný nábytek v zahraničí je třeba demontovat a připravit pro nás. V zahraničí neprovádíme demontáže nábytků aj. bytových doplňků (dekorace, lustry apod.). Balíte-li svépomocí, používejte pevné uzavřené krabice i pytle. Vytvořte soupis věcí.

  • při výběru stěhovací firmy nesrovnávejte pouze cenu. Znáte někoho, kdo dělá poctivě za nejlevnější ceny? Prověřte si recenze i facebook u stěhování Brno.
         

KOLIK MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ STOJÍ?

Cena mezinárodního stěhování zahrnuje pracovní čas, přepravní náklady tam i zpět, dálniční poplatky, diety, spotřebované obalové materiály. Zašlete nám poptávku, co nejdříve vám spočítáme předběžnou cenu stěhování do zahraničí

Průměr 4,5, hodnotilo 397 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

ZAHRANIČNÍ STĚHOVÁNÍ


stěhování bytu z Brna do Itálie

 

 

Novinky

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka
Stěhování slavného obhájce v Brně

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá
Jsme hrdým partnerem pro stěhování v organizaci Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Poptávka mezinárodního stěhování