Banánové krabice na stěhování

Plánujete stěhování bytu nebo stěhování kanceláře? Pokud potřebujete přestěhovat a přemýšlíte, do čeho nejlépe zabalit své věci, pak jste tu správně. Mezi stěhovacími krabicemi dnes banánovky frčí!

Krabic na stěhování najdete na internetu hodně, v různých rozměrech, pevnosti i cenách. Nad všemi stěhovacími krabicemi však vyčnívá jeden typ – banánová krabice. Proč jsou banánové krabice na stěhování tak oblíbené a co vše můžeme pomocí nich přestěhovat?

NEJLEPŠÍ KRABICE NA STĚHOVÁNÍ

Banánové krabice na stěhování jsou jednoduše famózní. Elegantní kombinace dvou samostatných dílů do sebe zapadající z ní činí výjimečnou pomocnici při stěhování. Několik vrstev vlnité lepenky z ní činí nejpevnější krabici vůbec. Navíc její tvar a konstrukce jsou ideální pro ruční manipulaci, skladování v různých terénech a extrémní zatížení. Vejdou se téměř všude, např. do vozu Škoda Octavia můžete dostat až 20 banánových krabic.

V počátku našich stěhovacích služeb jsme zkoušeli různé stěhovací krabice – kartonové, papírové, klopové, úložné s víky apod. Ale pořád to nebylo ono, většina stěhovacích krabic se navíc po opakovaném použití změnila k nepoznání. A pokud musíte po třetím stěhování krabici za 65 Kč vyhodit.. To není zrovna ekonomické!

Banánová krabice na stěhování vydrží snad všechno. Můžete ji šoupat po podlaze stěhovacího vozu, skládat je naložené do komínu až 10 krabic na sobě, nosit v ních knihy s hmotností 30 kg.. Ale banánová krabice je pořád stejná. Slovy stejná, ta houževnatost je až neuvěřitelná. Ostatní stěhovací krabice ji nešahají ani po kotníky.

ROZMĚRY BANÁNOVÉ KRABICE

S banánovou krabicí na stěhování odstěhujete téměř vše. Rozměry banánové krabice 52 x 39 x 24 cm z ní činí vhodný obal pro knihy, nejrůznější drobnosti osobní povahy, vybavení kuchyně, porcelán, sklo, příbory atd. Můžete v ní stěhovat oblečení, těžkou drogerii nebo třeba vybavení do dílny. Oddělením horního dílce z ní můžete udělat i provizorní pelíšek pro Vašeho čtyřnohého miláčka.

Banánové krabice má prostě multifunkční využití. SB STĚHOVÁNÍ BRNO ji používá při stěhování domácností, stěhování bytů Brno, stěhování kanceláří Brno. Své uplatnění také najdou při vyklízení bytů, sklepů, vyklízení půd a celých pozůstalostí.

Máte-li zájem, můžeme Vám banánové krabice na stěhování zapůjčit a to zdarma. Máme různé druhy i množství banánových krabic. Objednávku banánových krabic můžete na telefonu +420 775 667 214 nebo e-mailem bananovky@sbstehovanibrno.cz. Banánové krabice na stěhování v počtu 50 ks a více objednávejte prosím 7 dnů předem.

BANÁNOVÁ KRABICE NA STĚHOVÁNÍ – největší inovace ve světě stěhování :)