Dodávková autodoprava Brno

Dodávková autodoprava Brno do 3,5 t. ✅ Expresní doprava dodávkou z Brna do celé ČR. ⭐ Doprava skříňovými i standardními dodávkami. Hledáte rychlou a levnou dopravu? Pro autodopravu máme dvě dodávky: Iveco Daily 23 m3, skříňová nástavba, ložná plocha 4,8 x 2,2 x 2,3 m, nosnost 1 tuna. VW Crafter 11 m2, ložná plocha 3,2 x 1,8 x 1,95 m, nosnost 1,2 t. Dopravu dodávkou můžete rezervovat pouze s řidičem nebo i dalším pracovníkem pro naložení a vyložení.

Doprava dodávkou s SB

1

ZADEJTE POPTÁVKU DODÁVKY

2

KALKULACE CENY AUTODOPRAVY, REZERVACE TERMÍNU

3

PŘISTAVENÍ DODÁVKY, NAKLÁDKA, VYKLÁDKA

4

MOŽNÉ USKLADNĚNÍ NÁKLADU, ZÁSILEK

 

Dodávku na autodopravu v Brně zvládáme přistavit do druhé dne, dlouhé trasy je lépe objednávat 7 dnů předem. Máte náklad v dodávce bez čela a potřebujete ho přeložit do nákladního s čelem? Zastavte se, náklad z dodávky přeložíme a dopravíme. Ke službě autodopravy můžeme zajistit i naše šikovné pracovníky - např. sólo na vyložení nákladu s roznosem (pouze pro stěhování Brno město). Dodávkovou dopravu nejčastěji startujeme v lokacích Brno město a Brno venkov.

Cena dopravy dodávkou

Cena dovávkové autodopravy je mimo Brno účtována pro skříňovou dodávku 19 Kč/km a dodávku standard 14 Kč/km. Dopravu dodávkou v Brně neúčtujeme km, jen hodinový paušál a přistavení a odstavení vozu. Klikněte a zadejte poptávku dodávky.

Průměr 4,5, hodnotilo 388 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

AUTODOPRAVA DODÁVKOVÝMI VOZY

 

 

Novinky

Stěhování MEGAPIXEL Brno

Stěhování MEGAPIXEL
Již podruhé jsme stěhovali prodejnu MEGÁČE v Brně

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

Staly jsme se hrdým partnerem pro stěhovací služby organizace Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Poptávka dodávky