Ikea Brno

Montáže nábytku Ikea

Stále více zákazníků se na nás obrací s žádostí o montáže nábytku Ikea. Dnes si v Ikei snadno vyberete a objednáte nábytek online. Ale co jeho doprava a montáž? Máme pro Vás komfortní řešení, rezervujte si službu montáž nábytku Ikea na klíč. Neztrácejte čas dopravou a zdlouhavou montáží nábytku, to nechte na SB STĚHOVÁNÍ BRNO!

MONTÁŽ NÁBYTKU IKEA

Jaké montáže nábytku provádíme?

Vyjma kuchyňských linek téměř všechen. Bytový či kancelářský nábytek, od skříní a komod, přes postele až po složitější a rozměrnější nábytek s pojezdovými systémy. Montáž nábytku Ikea probíhá přímo u Vás doma, naši pracovníci jsou sehraný tým. K montáži nábytku používáme profi nářadí. Montáže nábytku nabízíme i ke stěhování nebo zcela samostatně.

Montáže nábytku Ikea

Kam nábytek dopravujeme?

Dopravu nábytku Ikea provádíme po celém Brně a v okolí do 50 km. Pro většinu zákazníků provádíme vyzvednutí nábytku přímo na prodejně a jeho následnou dopravu na předem určenou adresu. V rámci dopravy nábytku Vám vyneseme všechna balení k Vám domů.

 

Kolik stojí montáž nábytku Ikea?

Méně, než kolik byste si mysleli :) Ceny montáže nábytku Ikea se v Brně nejčastěji pohybují od 800 Kč do 3000 Kč. Ceník služby montáže nábytku Ikea zahrnuje tyto sazby:

 

Montáž/demontáž nábytku v rámci stěhování ZDARMA

Vyzvednutí nábytku na prodejně ZDARMA

Montáž nábytku 230 Kč/hod/pracovník

Doprava nábytku po Brně 550 Kč paušál

Doprava nábytku mimo Brno 13 Kč/km

Vynesení nábytku dle typu nábytku a terénu

 

Jak vidíte, montáž nábytku s námi je vpravdě hračka. Vychutnejte si s úsměvem svůj oblíbený šálek kávy a nudnou montáž nechte na našich pracantech. Montáž nábytku Ikea objednávejte na telefonu +420 775 667 214.

 

Montážní tým SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.