JUDr. Jiří Machourek

JUDr. Jiří Machourek a stěhování jeho Advokátní kanceláře Machourek & spol. Bylo nám ctí stěhovat slavnou právnickou personu jakou je pan Machourek. 

V SB stěhování Brno jsme měli možnost setkání se slavnou právnickou osobností JUDr. Jiřího Machourka. A to hned při stěhování jeho Advokátní kanceláře v ulici Cihlářská, Brno. 

Stěhování firem v Brně, zejména pak advokátních kanceláří, patří mezi naše běžné zakázky. Avšak slavnou právnickou personou jakou je pan Machourek, přece jen nestěhujete každý den. 

Pan doktor Machourek hýří optimismem a životním elánem, z jeho řeči vycítíte životní nadhled. To se to panečku potom stěhuje! 

Samotné stěhování advokátní kanceláře z Brna proběhlo hladce, i když jak to tak u právníků bývá, nebyla nouze o překvapení. Nábytek z kanceláře jsme nejdříve připravili na stěhování, obalili ochrannými fóliemi a připravili také trasu. Lomené schodiště s ostrými hranami a nízkým podhledem nás při stěhování těžkého nábytku trochu potrápilo, ale nakonec vše dopadlo bez jediného škrábance. 

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka

 

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka tak dopadlo dobře a všichni pracovníci SB stěhování si odnesli báječný zážitek, který jsme korunovali závěrečným fotem. 

Pane doktore Machourku, děkujeme za skvělou spolupráci!

 

Ing. Martin Skoupý

SB STĚHOVÁNÍ BRNO