Mezinárodní doprava a přeprava

Mezinárodní doprava a přeprava po celé EU. ✅ Nákladní i dodávkové vozy. ⭐ Spolehliví a zkušení řidiči ✚ pojištění ✚ příjemné ceny dopravy do zahraničí. SB STĚHOVÁNÍ BRNO poskytuje mezinárodní stěhování a přepravu v schengenském prostoru. Mezinárodní dopravu provozujeme dodávkovými i nákladními vozy od 11 m3 do 35 m3. Nejčastější trasy dopravy jsou z Brna do Anglie, Brno Itálie a Německo, Brno Skandinávie. Zvládáme dopravu nákladu do 2500 kg. Mezinárodní autodopravu a stěhování si můžete objednat pouze s řidičem či dalšími pracovníky.

Doprava a stěhování do zahraničí

1

POPTÁVKA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

2

NABÍDKA CENY AUTODOPRAVY, REZERVACE TERMÍNU

3

SEZNAM PŘEPRAVOVANÝCH POLOŽEK

4

REALIZACE DOPRAVY

 

Mezinárodní stěhování a dopravu SB STĚHOVÁNÍ BRNO objednávejte alespoň 1-2 týdny předem. Po zaslání poptávky vás kontaktuje náš dispečer Martin a probere s vámi detaily. Do zahraničí jezdíme dopravu nejčastěji vozy do 3,5 t. U mezinárodního stěhování a dopravy vozem do 7,5 tuny je účtováno mýtné dle dané země. Pokud dopravujete náklad ze zahraničí do Brna, můžeme vám poskytnout silné pracovníky na vyložení, případně roznos (jen Brno město).

Cena mezinárodního stěhování

Ceny mezinárodního přepravy  se skládají z ceny za km dle typu vozu, hodinového paušálu pracovníků, diet pro řidiče a dálničních poplatků. Zašlete poptávku mezinárodní přepravy, co nevidět vám zpracujeme kalkulaci.

Průměr 4,5, hodnotilo 388 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ A PŘEPRAVA

 

 

Novinky

Stěhování MEGAPIXEL Brno

Stěhování MEGAPIXEL
Již podruhé jsme stěhovali prodejnu MEGÁČE v Brně

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

Staly jsme se hrdým partnerem pro stěhovací služby organizace Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Poptávka mezinárodní dopravy