Nákladní taxi Brno

Nákladní taxi Brno a okolí, expresní doprava a přeprava nákladu. Potřebujete rychle nákladní vůz? Naše nákladní taxi vám přistavíme kdekoli v Brně. Nákladní autodopravu využijete při přepravě palet, zboží, materiálu a stěhování. Nákladní vůz s ložnou plochu 6 x 2,4 x 2,4 m, nosnost 3 t, uveze až 15 palet, hydraulické čelo uzvedne do 1 t. Můžete objednat variantu nákladního taxi pouze s řidičem nebo i dalším pracovníkem. Službu nákladní dopravy poskytujeme nejdříve do druhého dne.   

Nákladní autodoprava s SB

1

ZADEJTE POPTÁVKU DOPRAVY

2

KALKULACE CENY DOPRAVY, DOHODNUTÍ TERMÍNU

3

PŘISTAVENÍ VOZU, NAKLÁDKA, VYKLÁDKA

4

MOŽNOST USKLADNĚNÍ NÁKLADU, ZÁSILEK

 

Expresní autodopravu zvládáme do druhé dne, objemnější a delší trasy rezervujte alespoň týden předem. Potřebujete přeložit náklad do vozidla s čelem? Zajeďte k nám, náklad přeložíme a zajistíme dopravu. Náklad máme během dopravy pojištěn do výše 1 milionu, v případě manipulace spojené s dopravou nákladu je limit 5 milionů. Ke službě nákladního taxi můžeme poskytnout i naše pracanty - např. pro vykládku a roznost nákladu (pouze pro Brno a okolí).

Ceník nákladního taxi

Cena nákladní dopravy pro 7,5 t vůz s čelem je 23 Kč/km mimo Brno a po celé ČR, zvlášť je účtováno mýtné. Pro nákladní dopravu v Brně neúčtujeme kilometry, pouze hodinový paušál plus přistavení a odstavení vozu. Zadejte poptávku autodopravy u SB STĚHOVÁNÍ BRNO, obratem se vám ozveme.

Průměr 4,5, hodnotilo 388 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

NÁKLADNÍ DOPRAVA A PŘEPRAVA V BRNĚ

 

 

Novinky

Stěhování MEGAPIXEL Brno

Stěhování MEGAPIXEL
Již podruhé jsme stěhovali prodejnu MEGÁČE v Brně

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

Staly jsme se hrdým partnerem pro stěhovací služby organizace Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Poptávka nákladní dopravy