Nejlevnější stěhování v Brně

Levné a kvalitní stěhování

Když otevřete internet s dotazem stěhování, většina stěhovacích firem na Vás křičí „levné stěhování, nejlevnější stěhování v Brně, vyklízení zadarmo“ apod. Jde o jen o reklamní slogany nebo říkají pravdu?

V Brně působí velká spousta stěhovacích firem, skoro to až vypadá, že co má nohy a dodávku, stěhuje. Velká konkurence se přirozeně zrcadlí v předhánění firem ve snaze získat zakázku. Pro zákazníka to může být výhoda v podobě nižší ceny (ceny stěhovací služby jsou v Brně nižší než např. v Plzni). Velká saturovanost trhu však přináší i negativní faktory jako je např. klamavý marketing, nedodržování dohod či dokonce podvodné jednání některých stěhovacích firem. Jak jinak nazývat to, když Vám stěhovací firma sdělí paušální cenu stěhování bytu 5000 Kč a ve finále účtuje 11 000 Kč?

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ BRNO

Žijeme v době, ve které se za kvalitní služby platí. Málokdo dnes ještě věří na služby zadarmo. Přesto se některé stěhovací firmy v Brně předhánějí kdo má levnější či nejlevnější stěhovací služby, nabídka slev 15 a více % nejsou výjimkou.

Proč to dělají? Snaží se podtrhnout cenu a získat zakázaku? Bez ohledu na výsledek? Možná, ale jisté je, že nízké ceny jsou vždy něčím vykoupeny. Když se pozorně podíváte při cestě Brnem, možná někde zahlédnete stěhovací vůz nebo spíš něco, co jako stěhovací vůz vydává. Některé firmy používají ke stěhování doslova vraky. S tím jsou spojení lidé, kteří stěhují za 50 60 Kč na hodinu, pofidérné existence ze kterých je mnohdy cítit i něco jiného než pot. Způsob zacházení s věcmi a osobní přístup se přímo odráží v jejich přístupu k životu. Myslíte, že přeháním? Ne, tohle je neskutečná realita i známých firem.

STĚHOVÁNÍ ANEB KOMU SVĚŘIT SVÉ VĚCI

Pokud tedy hledáte stěhovací firmu, které svěříte své osobní věci, buďte ostražití a zvažujte více faktorů než jen cenu. Každý dnes chceme kupovat levně a stěhovací služby nejsou výjimkou. Ale je rozdíl mezi nabídkovou cenou deklarovanou firmou před stěhováním a finální cenou při účtování. Proto při výběru stěhovací firmy zvažte i zdánlivé drobnosti. Mohou Vám mnohé napovědět a předejít Vašem rozčarování ze výsledku stěhování. Jde např. o:

- osobní i mailovou komunikaci,

- kvalitu webových stránek (firmě, která na web kašle, bude stěží záležet na šetrném zacházení s Vašimi věcmi)

- formu cenové nabídky, způsob výpočtu ceny, je cena stěhování konečná nebo ne, jak bude účtována apod.,

- je firma pojištěna? Nejen pro přepravu, ale především pro manipulaci s věcmi v místnostech, na chodbě apod.,

- skutečné reference někoho, kdo již stěhování využil,

- celkový dojem z úrovně jednání.

 

STĚHOVACÍ SLUŽBA BRNO 21. STOLETÍ

Z dálky se může stěhování jevit jako jednoduchá a monotónní fčinnost. Že tomu tak není Vám potvrdí nejen naši zákazníci, ale každý člověk s průměrnou znalostí marketingu. V první řadě jde především o službu. A jako taková stěhovací služba má jasné parametry, fáze a přináší určitou hodnotu. Nejde tedy jen o to přijít, udělat a odejít, jako např. opravář. Služba by měla přinášet a vzbuzovat emoce, dojmy a pocity. Vzpomínáte, když jste byli s nějakou službou nespokojeni, jaké to byly důvody?

V SB STĚHVOÁNÍ BRNO chceme, aby náš zákazník platil za stěhovací službu, které má hodnotu. Jestli pro zákazníky stěhovací firmy má stěhování alespoň nějakou hodnotu, bude ochoten za něj platit odpovídající cenu. Nemá-li pro něj hodnotu žádnou, bude i cena 2000 Kč za stěhování bytu příliš.

Dnes ve službách hrají prim lidé, jejich angažovanost a osobní přístup. Najít člověka zapáleného pro tvrdou fyzickou práci, postupně ho vychovávat a udržet, není jednoduché zadání. Proto si my v SB zakládáme na našich pracovnících, kteří tvoří největší přidanou hodnotu v porovnání s jinými firmami. Zároveň jsou zrcadlem našeho přístupu k zákazníkovi a ochotě nabídnout mu víc, než si myslíme, že je maximum. Toto je naše politika stěhovací služby.

Hledáte-li firmu, která se bude snažit předčít Vaše očekávání, rádi Vám pomůžeme a budeme se snažit ze všech sil. Hledáte-li pouze nosiče nábytku, bez ohledu na hodnotu služby a odpovědnosti, pravděpodobně pro Vás budou naše ceny stěhování příliš vysoké a hodnota našeho stěhování příliš nízká.

 

Ing. Martin Skoupý, majitel SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.