Pomáháme tělesně postiženým

Jsme rádi, že naše práce přináší nejen radost, ale také pomoc potřebným. SB STĚHOVÁNÍ BRNO se stalo hrdým partnerem Svazu tělesně postižených v České republice, o.s. Ve spolupráci s městskou organizací poskytujeme zvýhodněné stěhování tělesně postiženým a jinak handicapovaným osobám.

Svaz tělesně postižených v České republice, z.s., městská organizace Brno je nestátní neziskovou organizací, jako registrovaný poskytovatel sociálních služeb poskytuje odborné poradenství a aktivizační služby.


Svaz tělesně postižených byl opakovaně oceněn v anketě časopisu Brno Business & Style 2015 Brno TOP 100 v kategorii organizace a je řádným členem ANNO JMK. Hlavním cílem Svazu tělesně postižených v České republice, z.s. Městská organizace Brno, je podpora člověka, který se ocitl v obtížné sociální situaci, pomocí standardních zdrojů společnosti.STP Jihomoravský kraj Máte-li jakékoliv dotazy, Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. najdete na adrese Mečová 5, 602 00 Brno, informace podává Mgr. Milena Sedláčková, sociální pracovnice. Stěhování můžete objednávat vyplněním jednoduchého formuláře.

Organizace je vydavatelem zpravodaje Paprsek, který si můžete stáhnout v souboru pdf.


Ing. Martin Skoupý