Přepis elektřiny

Přehlášení elektřinyPro přehlášení elektřiny je zapotřebí

  • Konečný stav elektroměru ke dni změny
  • Vyplněná žádost o změnu zákazníka (Přepis)
  • Údaje o novém zákazníkovi
  • Odeslání formuláře na kontaktní místo s podpisy stávajícího a nového zákazníka  •  

V rámci stěhování na Vaši novou adresu, je zapotřebí vyřešit s původním odběratelem elektřiny převod na Vaše jméno.

Pro přepis elektřiny budete potřebovat vzájemně domluvený stav elektroměru, technické údaje odběrného místa (např. např. EAN kód, distribuční sazbu a jistič), které najdete nejsnáze na posledním vyúčtování původního odběratele, a doložit dokument, který prokáže Váš vztah k danému místu (např. kupní nebo nájemní smlouva).

Ostatní dokumenty Vám připraví přímo na míru online aplikace prepisenergii.cz, kde jako nový zákazník vyplňujete část přihlášení. Původnímu zákazníkovi pak můžete zaslat e-mailem předvyplněnou část odhlášení, nebo ji vyplnit sám na základě plné moci pro zastupování.

Převod zde provedete bez ohledu na to, jaký stávající dodavatel elektřiny byl dosud na Vaší nové adrese. Vše zvládnete za pár minut, a pokud zadáte během přihlášení náš promo kód, můžete se těšit na hodnotnou poukázku na vybavení Vaší domácnosti (více o kampani zde).

 

V případě, že dáváte přednost osobnímu kontaktu, můžete navštívit i nejbližší pobočku innogy, kde přepis elektřiny můžete provést. Na stránce ipobocky.cz naleznete aktuální otevírací dobu a navíc se zde můžete předem objednat na konkrétní termín převodu elektřiny.

 

 

 

Kontaktní místa

innogy Energie, Plynárenská 499/1, 602 00 Brno-střed
innogy Energie, Nákupní centrum Olympia, U dálnice 777/0, 664 42 Modřice

Formulář pro přepis elektřiny ke stažení

prepisenergii.cz

Více o přepisu elektřiny a formulářích ZDE. SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. - pomáháme nejen se stěhováním.