Přepis plynu, přehlášení plynu

Převod plynu na nového majitele

V rámci stěhování na Vaši novou adresu, je zapotřebí vyřešit s původním odběratelem plynu převod na Vaše jméno.

Pro přepis plynu budete potřebovat vzájemně domluvený stav plynoměru, technické údaje odběrného místa (např. EIC kód), které najdete nejsnáze na posledním vyúčtování původního odběratele, a doložit dokument, který prokáže Váš vztah k danému místu (např. kupní nebo nájemní smlouva).

Ostatní dokumenty Vám připraví přímo na míru online aplikace prepisenergii.cz, kde jako nový zákazník vyplňujete část přihlášení. Původnímu zákazníkovi pak můžete zaslat e-mailem předvyplněnou část odhlášení, nebo ji vyplnit sám na základě plné moci pro zastupování.

Převod zde provedete bez ohledu na to, jaký stávající dodavatel energií byl dosud na Vaší nové adrese. Vše zvládnete za pár minut, a pokud zadáte během přihlášení náš promo kód, můžete se těšit na hodnotnou poukázku na vybavení Vaší domácnosti (více o kampani zde).

 

V případě, že dáváte přednost osobnímu kontaktu, můžete navštívit i nejbližší pobočku innogy, kde přepis můžete provést. Na stránce ipobocky.cz naleznete aktuální otevírací dobu a navíc se zde můžete předem objednat na konkrétní termín převodu plynu a ušetřit čas případného čekání.

 

 

 

Kontaktní místa

innogy Energie, Plynárenská 499/1, 602 00 Brno-střed
innogy Energie, Nákupní centrum Olympia, U dálnice 777/0, 664 42 Modřice

Formuláře pro přepis plynu ke stažení

prepisenergii.cz

Více o převodu plynu a formulářích ZDE. Jsme tu pro vás - SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.