Recenze SB STĚHOVÁNÍ BRNO

Výběr stěhování v Brně

Vybíráte stěhovací firmu a chcete mít jistotu, že své věci svěříte důvěryhodné firmě? Chcete si ověřit, jak SB STĚHOVÁNÍ BRNO přistupuje ke svým zákazníkům? Chcete vědět, čím se lišíme od většiny brněnských stěhováků?

Pak čtěte dále, dozvíte se recenze zákazníků SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.

 

ZKUŠENOSTI A HODNOCNÍ ZÁKAZNÍKŮ

Pověst stěhovacích firem v Brně není nikterak růžová, na internetu najdete spoustu recenzí a negativních zkušeností od naštvaných zákazníků. Jakoby stěhovací firmy hřešili na to, že zákazník se stěhuje často jen jednou za život a proto si nemusí lámat hlavu s nějakým přístupem a natož tak kvalitou..

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. je tak trochu jiná firma. Proč? Každá firma je zrcadlem jejího majitele a pokud něco nefunguje, není, nedělá se, často to není vina ubohých stěhováků. Neslušní stěhováci, amatérské vybavení, špinavá a neservisovaná auta, znamenají jedno jediné – špatného majitele.

Poskytování stěhovací služby prosperuje jen tehdy, pokud se firmě daří získávat spokojené zákazníky a od nich další spokojené zákazníky. Bez tzv. zlatého řetězu spokojených zákazníků nemůže žádná firma dlouhodobě fungovat.

 

SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK – toť jediná politika SB STĚHOVÁNÍ BRNO!

 

Naše webové stránky jsme online propojili s Facebookem, tak aby o nás a našich službách mohl KDOKOLIV a KDYKOLIV napsat co si myslí.

Moc sociálních médií je nedozírná a i malé nepochopení se zákazníkem, může ve finále znamenat silné poškození pověsti.

Přesto jsme se ale vydali touto cestou a jsme na to hrdí. V záložce REFERENCE najdete skutečné příběhy našich zákazníků. Přečtěte si je, podívejte se do Galerie jak vypadá stěhovací služba 21. století. Shlédněte náš facebook. Zjistíte, v čem jsme jiní a v čem se naše služby liší od amatérských firem, které se nazývají „stěhováky“.

 

ZKUŠENOSTI S OSTATNÍMI FIRMAMI

Nechceme být neobjektivní a psát adresně negativní recenze o ostatních firmách. Často nám však naši zákazníci říkají své minulé zkušenosti či zkušenosti svých známých s konkrétní stěhovací firmou. Tady jsou některé z nich:

 

Když jsem se dovolal do stěhovací firmy, zvedl to nějaký chlápek a povídá: „No prosím stěhování... Aha, zase nějaká práce...“. Připadal jsem si, jako bych ho obtěžoval.

 

Přijeli o hodinu později.

 

Přijeli o 6 hodin později.

 

Nepřijeli vůbec!(častá situace u podezřele levných firem).

 

Obdržel jsem levnou cenovou nabídku. Po stěhování však po mně chtěli dvakrát tolik!

 

Pracovníci nebudili důvěru, nevím, zda šlo o pracovníky firmy nebo najaté brigádníky.

 

Každou půlhodinu šli stěhováci na cigaretu. Při vyúčtování chtěli zaplatit celou hodinu.

 

Tvrdili, že neúčtují kilometrovné v Brně, ale po stěhování jsem ho musel zaplatit.

 

Přijeli starou a rezavou dodávkou. Uvnitř to vypadalo jako v chlívku.

 

Nábytek a spotřebiče jsem měl obouchané a poškrábané. Na urgence náhrady škody nikdo nereflektoval, bylo jim to úplně jedno! Napsal jsem to o nich jako recenzi.

 

Jak vidíte, i takto mohou některé brněnské firmy nabízet své „levné stěhování Brno“. Důvody, proč tomu tak je najdeme opět v majitelích. Možná v jejich neschopnosti zajistit dostatek zakázek a slušně zaplatit práci svých lidí. Proč nedovedou nabídnout slušnou a kvalitní službu? O tom a ještě více si povíme zase příště.

Přečtěte si skutečné recenze skutečných zákazníků: --> R E C E N Z E <--

Martin Skoupý

775 667 214

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.

Novoměstská 1c, Brno Řečkovice