Skladovací služby Brno

Mobilní skladovací kontejner

Potřebujete uskladnit své věci nebo zboží v Brně?

Hledáte levné skladovací služby?

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. nabízí zavedené skladovací služby pro fyzické i právnické osoby. Levné skladovací služby Brno Vám pomohou uskladnit osobní věci z bytu, sklepu nebo z celé firmy.

Exkluzivně nabízíme skladování v profi kontejnerech z Německa. Mobilni kontejnery nabízíme ve dvou velikostech 16 m3 a 32 m3. Kontejnery pro skladování jsou čisté, mrazu odolné a jsou umístěny v hlídaném areálu s kamerovým systémem. Levné skladovací služby Brno nabízíme již od 1652 Kč měsíčně.

SKLADOVÁNÍ NÁBYTKU BRNO

Věci z bytu jako je nábytek, elektrospotřebiče aj. zařízení jsou nejběžnějším artiklem, který ve skladovacích kontejnerech skladujeme. Poptávka po skladování Brno roste a technických prostor v novostavbách ubývá .

 

Co skladujeme?

Nábytek z bytu, sklepa, půdy. Všemožná zařízení, elektrospotřebiče, lednice, pračky, obrazy. Mobilní kontejnery jsou také vhodné pro skladování zboží nebo skladování pneumatik.

 

V čem skladujeme?

SB STĚHOVÁNÍ BRNO nabízí dvě varianty skladování:

Mobilní skladovací kontejner 16 m3 (délka 2,9 x šířka 2,3 x výška 2,4 m)

Mobilní skladovací kontejner 32 m3 (délka 5,9 x šířka 2,3 x výška 2,4 m

 

Kde můžete skladovat své věci?

Mobilní skladovací služby nabízíme v hlídaném areálu na adrese Vídeňská 113c. Mobilní kontejnery mají pohodlný přístup po štěrkové cestě, svým vozem můžete zastavit přímo u kontejneru.

 

Kolik stojí skladování?

Skladovací služby nabízíme již od 1652 Kč měsíčně bez DPH za malý skladovací kontejner. Velký skladovací kontejner stojí 2478 Kč bez DPH. Při podpisu nájemní smlouvy požadujeme vratnou kauci ve výši 4000 Kč za malý a 6000 Kč za velký kontejner. V případě zájmu o mobilní skladování s přístupem nonstop, nabízíme elektronický čip k přístupové bráně areálu.

 

Skladovací služby Brno objednávejte na telefonu 775 667 214 nebo vyplňte náš poptávkový formulář.

 

Pohodlné skladování Brno Vám přeje tým SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.