Stěhování Brno Blansko

Blanenská radnice

Jaro je tady, slunce svítí, ekonomika kvete 4% růstem a nové bydlení dnes můžete pořídit za méně než 2% p.a.! Je čas zvednout kotvy a přemýšlet o novém bydlení. Třeba v Blansku. Přemýšleli jste někdy o stěhování do Blanska? Blansko jako okresní město nabízí vše, co člověk potřebuje k životu. Obslužnost, infrastrukturu, veškeré služby i zábavu. Stěhování do Blanska nahrávají i ceny nemovitostí, v Blansku jsou totiž o dost levnější než v Brně, někdy až o půl milionu! Navíc z Řečkovic jste v Blansku do 25 minut a vlakem do půl hodinky. A těch krásných zalesněných kopcíů s Macochou uprostřed...

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ DO BLANSKA

Pro všechny, jež zvažujete stěhování do Blanska nebo z Blanska, jsme připravili speciální akci pro stěhování Brno Blansko a stěhování Blansko Brno!

Každý kdo si objedná naše stěhování Blansko, může se těšit na tyto bonusy:

 

- při objednávce stěhování pro osoby se studentským průkazem ušetříte 500 Kč

- 10% sleva pro každého objednání termínu stěhování 14 dnů předem

- v objednávce osoby nad 60 let automaticky získáváte slevu 15%!

 

Navíc každý náš zákazník získá ke svému stěhování do Blanska základní balící službu zdarma. Co to znamená? Při stěhování Vám zabalíme 3 ks nábytku do bublinkové nebo fixační fólie. A to se vyplatí!

Stěhování do Blanska můžete objednávat na e-mailu info@sbstehovanibrno.cz, pomocí našeho formuláře a nebo přímo na telefonu 775 667 214.

U nás stěhování do Blanska prostě hračkou! SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.