Stěhování Brno Bratislava

Stěhování do Bratislavy

Hledáte spolehlivý způsob přepravy na trase Brno Bratislava? Nabízíme levné stěhování na pravidelné trase Brno Bratislava. Z Bratislavy stěhujeme byty, kanceláře i kusové zásilky již od 3.900 Kč.

Stěhování z Brna do Bratislavy provádíme 1-2x měsíčně, pokud tedy hledáte levný způsob stěhování do Bratislavy, můžete využít naše vozy a zaplatit tak pouze jednu cestu. Nejčastěji vyrážíme na stěhování Brno Bratislava, proto pokud potřebujete stěhování Bratislava Brno, můžete efektivně využít náš prázdný vůz a ušetřit až polovinu ceny!

CO VŠE PŘEPRAVÍME NA TRASE BRNO BRATISLAVA

Z Bratislavy nejčastěji provádíme stěhování bytů 2+1 a 3+1, stěhování poboček firem, stěhování jednotlivých kanceláří a stěhování trezorů. Obráceně stěhujeme z Brna do Bratislavy kusové zásilky, drobnosti a různé osobní věci apod. Provedeme stěhování zásilky od 50 kg až do 3000 kg.

JAKÝMI VOZY JEZDÍME DO BRATISLAVY

Mezi Brnem a Bratislavou jezdíme vozy Volkswagen Crafter 11 m3, Iveco Daily 22 m3 a Daewoo Avia 32 m3. Především menší vozy jsou na trase do Bratislavy efektivní a osvobozené od elektronického mýta. Nákladní vůz Daewoo uveze až 3 tuny a je vybaven hydraulickým čelem.

Stěhovací vozy

CENA STĚHOVÁNÍ BRATISLAVA BRNO

Kolik stojí stěhování na trase Brno Bratislava? Ukážeme si na stěhování kanceláře z minulého týdne.

Cena stěhování kanceláře z Bratislavy do Brna:

Velikost stěhované kanceláře – 4 kancelářská místa, zasedací místnost, kuchyňka.

Velikost vozu – Iveco Daily 22 m3

Poskytnutý servis – zabalení mahagonového nábytku stretch folií, demontáž a zpětná montáž zasedacího stolu, rozpojení a zapojení IT.

Čas stěhovacích prací od výjezdu do příjezdu vozu – 7 hodin.

Cena stěhování kanceláře činila 5.900 Kč + náklady na dopravu vč. dálniční známky 4.230 Kč. Dohromady tedy stěhování mezi Bratislavou a Brnem vyšlo na 10.130 Kč.

 

REZERVACE STĚHOVÁNÍ

Stěhování do Bratislavy nebo z Bratislavy snadno získáte zadáním své poptávky nebo můžete volat přímo na dispečink +420 775 667 214. Naše dispečerka Dana vám ochotně zpracuje individuální cenovou kalkulaci.

 

POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ