Stěhování Brno centrum

Stěhování v centru Brna

Hledáte stěhování Brno centrum? Od SB STĚHOVÁNÍ BRNO získáte demontáže nábytku, zapůjčení a dovoz krabic i šatního boxu. Centrum Brna je naše nejvytíženější městská část. Podívejte se, co vše v centru stěhujeme.

V centru Brna se najdete nejstarší městskou zástavbu tvořenou především cihlovými velkometrážními byty. Mnoho bytů v centru je pronajímána a to představuje pro stěhovací služby značný potenciál.

Současné rezidentní parkování navíc udělalo z centra Brna jednu velkou modrou zónu, do které potřebujete řádné povolení. Naše stěhovací firma vám po rezervaci stěhování v centru s tímto povolením pomůže a předem vyřídí. Proto neotálejte a rezervujte si termín stěhování s dostatečně dopředu.

Stěhovací služby v centru Brna

- Vyřízení povolení vjezdu do centra a parkování

- Bezplatná prohlídka stěhovaných prostor a konzultace detailů

- Zapůjčení , dovoz a výnos kartónových a banánových krabic, plastových boxů, šatních boxů s ramínkem pro pohodlné stěhování košil, obleků, šatů apod.

- Demontáže a zpětné montáže skříní, stolů, postelí, sedacích souprav

- Odpojení a zapojení pračky

- Ochrana a balení nábytku a zařízení (používáme několikery druhy obalů, od jednoduchých jako je stretch fólie až po měkké pěnové fólie)

- Ekologickou likvidaci starého nábytku a elektro zařízení, odvoz na skládku

- Poradenství s přepisem energií

 

Hledáte-li spolehlivou a prověřenou firmu, která vás přestěhuje do centra nebo z centra Brna, klikněte níže a zadejte svou poptávku. Těším se na spolupráci!

 

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.

Mobil: 775 667 214

 

-> POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ V CENTRU <-