Stěhování Brno Ostrava

Stěhování Ostrava Brno

Brouzdáte po internetu a sháníte levný a ověřený způsob stěhování na trase Brno Ostrava? SB STĚHOVÁNÍ BRNO vám nabízí na pravidelných trasách Ostrava Brno stěhování bytů, kanceláří nebo třeba těžkých břemen. Levný způsob jak přepravit také kusové zásilky už od 3.800 Kč.

 

Do Ostravy jezdíme 2-3x za měsíc, nejčastěji jde o poptávku stěhování bytů, pian a kancelářského nábytku. Pokud potřebujete přepravu či stěhování na trase Brno Ostrava nebo Ostrava Brno, pošlete nám svou poptávku a my vám obratem spočítáme cenu.

Pokud se nám podaří sladit termíny i s jinou zakázkou, můžete ušetřit peníze za jednu cestu do Ostravy! Jak zjistíte z příkladu níže, může jít až o 50% z ceny stěhování.

 

CO VŠE STĚHUJEME NA TRASE BRNO OSTRAVA

Naši zákazníci se na nás obrací nejčastěji s požadavkem na přestěhování bytů v rámci změny zaměstnání. Často také do Ostravy stěhujeme těžká břemena jako jsou pianina, klavíry nebo třeba trezory. Právě stěhování trezoru provádíme často na trase Ostrava Brno. Spolupracujeme také s firmami, stěhujeme tak z Brna do Ostravy jednotlivé kanceláře či celé firmy.

 

CO NESTĚHUJEME DO OSTRAVY

Mezi Brnem a Ostravou nestěhujeme zvířata, kusové zásilky do 50 kg a nebo naopak zásilky těžší jak 2,6 t. Nestěhujeme také stavební materiál či různé druhy chemických odpadů.

 

PŘÍKLAD CENY STĚHOVÁNÍ OSTRAVA BRNO

Na ilustrativním přikladu si ukážeme, kolik stojí stěhování z Brna do Ostravy (nebo z Ostravy do Brna):

Stanovení ceny stěhování bytu 2+1 z Ostravy do Brna

Standardní byt 2+1, 50 m2, 2.patro

Stěhovací vůz – Iveco Daily 22 m3, rok výroby 2011

Stěhovací servis v režimu STANDARD – demontování postele, rozpojení obývací stěny, zabalení nábytku ochrannou fólií, rozmístění věcí a opětovná montáž.

Čas stěhovacích prací od výjezdu do příjezdu vozu – 7,5 hodin.

Stěhovací práce za pracovníky, obalové materiály činí 6320 Kč. Náklady na přepravu z Ostravy činí rovných 5000 Kč.

Celková ceny stěhování bytu mezi Ostravou a Brnem činí tedy 11.320 Kč.

 

ONLINE REZERVACE TERMÍNU

Jednoduše a snadno zadejte svou poptávku stěhování a my vás co nejdříve budeme kontaktovat. Jen u nás získáte na stěhování do Ostravy nebo z Ostravy slevu 10%! Těšíme se na spolupráci.

 

 

POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ

 

Stěhování do Ostravy