Stěhování Brno Praha

Stěhování do Prahy

Hledáte levný způsob přepravy zásilek na trase Brno Praha?

Stěhujete byt či kancelář z Brna do Prahy?

Stěhování na trase Brno Praha patří mezi naše pravidelné jízdy, proto vám můžeme nabídnout zvýhodněné ceny u přepravy nábytku či kusových zásilek. Pojďme si nyní ukázat, na kolik přijde takové standardní stěhování bytu z Brna do Prahy (či Praha Brno) a kolik vás bude stát u našich zvýhodněných cen.

CENA STĚHOVÁNÍ PRAHA BRNO

Uveďme si příklad stěhování bytu 2kk z Brna do Prahy. Naši pracovníci zvládnou připravit, zabalit a naložit nábytek za cca 3 hodiny. Cesta trvá 3 hodiny a vykládka bývá zpravidla rychlejší cca 1,5 hodiny. S cestou zpět nám tedy zabere stěhování do Prahy okolo 10,5 hodin čistého času. Což dle platného ceníku stěhování vychází na 9.450 Kč bez dopravy. Cena dopravy Brno Praha pak přijde na cca 7.000,- Kč.

Při stěhování bytu nebo stěhování kanceláře hraje roli na výsledný čas mnoho faktorů, od typu a struktury věcí, přístupu vozu ke vchodu, přes délku trasy stěhování až po nutnosti a náročnosti demontáží a zpětných montáží nábytku. Máte-li zájem o přesnější cenovou nabídku stěhování Brno Praha, zašlete nám svou poptávku stěhování a my vám co nejdříve zpracujeme cenu na míru.

ZVÝHODNĚNÉ CENY STĚHOVÁNÍ Z BRNA DO PRAHY

Jak přepravovat z Brna do Prahy či z Prahy do Brna levně a efektivně? Můžete nám zaslat svou poptávku a my ji jednoduše spárujeme s plánovanou trasou. Pokud se nám podaří sladit termíny s vašimi požadavky, můžete na stěhování Brno Praha ušetřit i několik tisíc!

Budeme-li tedy stěhovat např. z Prahy do Brna a vy potřebujete naopak stěhování z Brna do Prahy, naložíme vaše věci v Brně, přestěhujeme do Prahy a vy ušetříte jednu cestu do Brna. V příkladu stěhování bytu 2kk z Brna do Prahy by se jednalo o úsporu 2.000 Kč. Jak snadné, že?

Pokud bychom stěhování z Brna do Prahy a měli prostor ve voze, můžeme vaše věci „přiložit“ k jiné zakázce a cena za stěhování 5 m2 může být pouze 3.499 Kč!

CO VŠE PŘEPRAVUJEME NA TRASE BRNO PRAHA?

Do Prahy a z Prahy přepravujeme veškeré vybavení domácností a kanceláří, přepravujeme i těžká břemena do hmotnosti 1,5 tuny. Provádíme také přepravu kusových zásilek Brno Praha již od hmotnosti 50 kg.

JAK ZÍSKÁM ZVÝHODNĚNOU CENU STĚHOVÁNÍ DO/Z PRAHY?

Zadejte svou poptávku stěhování či přepravy nebo nám zavolejte na +420 775 667 214, deálně 2 týdny dopředu. Náš dispečer Martin pro vás zjistí aktuální možnosti na trase Brno – Praha – Brno. V případě, že nepojedeme v daném termínu do Prahy, nezoufejte, připravíme vám individuální cenovou nabídku jen pro vás!

 

--> POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ BRNO PRAHA <--

 

 

Stěhování Brno Praha