Stěhování Brno Střed

Stěhování Brno Střed

SB STĚHOVÁNÍ BRNO nabízí domácnostem i firmám stěhování v centru Brna. Naše metropole skýtá množství zajímavých lokalit v centru, kde můžete pořídit nové bydlení. Centrum Brna je stále vyhledávanou adresou, a proto je stěhování Brno Střed i naší oblíbenou službou.

MĚSTSKÁ ČÁST BRNO STŘED

Městská část Brno Střed vyžaduje pro vjezd stěhovacím vozidlem povolení, které pro Vás zdarma vyřídíme. Stěhování Brno Střed nejčastěji využívají zákaznici, kteří bydlí na náměstí Svobody, Zelném trhu, Kobližné ulici apod. Objednáním naší stěhovací služby Brno získáte tým profesionálů, kteří Vám pomohou zrealizovat stěhování rychle a efektivně. Nedějte si starosti co se starým nábytkem nebo nepotřebnými věcmi, postaráme se o odvoz a likvidaci.

Stěhování náměstí Svobody

Balení a ochrana věcí

Nemáte do čeho zabalit své věci? Zapůjčíme Vám krabice, plastové a přepravní boxy a přivezeme Vám je až domů. Přivezeme Vám také bublinkovou folii či stěhovací pytle.

Máte doma na ramínkách spousty oblečení? Výborně, žádné skládání, ale k tomu Vám zapůjčíme speciální stěhovací box, kde si jednoduše oblečení ze skříně přendáte a je to!

Stěhování s profesionálními obaly

A co rozměrný nábytek? Naše stěhovací parta je připravena na běžné demontáže a zpětné montáže IKEA nábytku jako jsou postele, vysoké skříně s pojezdy, různé regály apod.

 

Stěhování Brno Střed si můžete objednat pomocí našeho jednoduchého formuláře nebo na telefonu 775 667 214.