Stěhování bytů v Blansku

Stěhování Blansko

Jste z Blanska nebo jeho okolí a plánujete stěhování bytu nebo domu? Hledáte tu správnou stěhovací firmu, která vás neokrade?

Jsme poctivá firma a děláme poctivou službu. Nic víc. Snad jen to, že nám záleží na vás, na vašich věcech a na vašem názoru.

Jako brněnská stěhovací firma, přestěhujeme v Blansku vaši garsonku, byt nebo dům. Často z Brna vyrážíme stěhovat do Blanska, na trasu Blansko Brno, Brno Boskovice, z Brna do Blanska na chatu apod.

Snažíme se poskytovat „trochu jinou stěhovací službu“. V čem je stěhování od SB jiné?

 

TROCHU JINÁ STĚHOVACÍ SLUŽBA BLANSKO

Montáže nábytku Brno

Lišíme se samotným přístupem ke stěhování (rozuměj ke zvedání, nošení, přemisťování, balení, demontování, hekání do schodů aj.) a především k vám. Patříte-li mezi ty, kteří za placené služby očekávají adekvátní přístup, buďte ve výběru stěhovací firmy opatrní. Před tím, než si rozhodnete stěhovací služby objednat, podívejte se, koho si vlastně vybíráte. Obloukem se vyhněte hláškám typu nejlevnější stěhování, nejrychlejší stěhování, nejkvalitnější stěhování apod. superlativy. Často se za nimi skrývá pravý opak.

V dnešní moderní době je jednoduché si o firmách veřejně zjistit informace. Nehleďte pouze na webové stránky, podívejte se na facebook (že stěhovací firma nemá facebook?!) a skutečná hodnocení na internetu. Tu nejlepší pravdu o reálných službách se dozvíte z referencí. Chtějte vědět, KDO a JAK bude manipulovat s vašimi osobními věcmi. Je to důležitější než si myslíte.

U nás stěhovací služba začíná už den předem a to úklidem a přípravou vozidla, které k vám vyšleme. Vozy máme servisované rodinným mechanikem, vždy slušně čisté a vybavené nářadím a profi stěhovacími pomůckami. Aktuálně máme tři stěhovací vozidla, zvládneme tak malé převozy do Blanska, středně velké byty v Blansku i vícedenní stěhování velké firmy.

Největší výhodou, kterou u nás získáte, je přístup naších zaměstnanců k práci. Nenajímáme opilce (pardon brigádníky), narkomany ani jiné pochybné existence. Naši lidé si práce váží a nebojí se to dát najevo. Třeba tím, že s vašimi věcmi nebouchají, nešoupou ani nedřou zdi ani výtahy. Získáváním zpětné vazby od vás jako zákazníků, se nám daří pokaždé o malý kousek vylepšit naše stěhovací služby.

PRŮBĚH STĚHOVÁNÍ

A jak vlastně stěhování s námi probíhá? Nejdříve vám sestavíme odhad ceny, podle detailního popisu, či doložením fotografií. Odhad si můžete porovnat s ostatními nabídkami (často účelově podstřelenými, aby se na konci stěhování cena mohla „zázračně“ změnit) a po té se sami rozhodnout. K rezervaci termínu stěhování v Blansku stačí jednoduše potvrdit e-mailem.

 

Stěhování nábytku Blansko

CENA STĚHOVÁNÍ V BLANSKU

Cena stěhování bytu v Blansku se liší od velikosti bytu, přístupu vozidla, počtu pater, přítomnost výtahu, demontážemi nábytku apod. Kolik takové stěhování bytu 2+1 v Blansku vyjde? Cena stěhování s kompletní přípravou nábytku, balení a ochrannou fólií, může přijít na 8 -10.tisíc. Protože vám dopředu garantujeme hodinovou sazbu, platíte pouze za skutečně odpracovaný čas. Ani korunu navíc. Rozhodně u nás neplatíte za stání, pravidelném kouření nebo dokonce pití alkoholu.

Abychom vám ušetřili čas a námahu, poradíme vám, jak se na stěhování bytu připravit. Dovezeme a vyneseme vám krabice, do kterých si můžete zabalit svoje věci. Plastové boxy poslouží nejlépe do kuchyně, velké krabice na oblečení, banánové krabice na stěhování na knihovnu a šaty? Rovnou i s ramínkem šup do šatního boxu. Naši zaměstnanci mají víceleté zkušenosti, proto vám ušetří čas i námahu správnou organizací. Vaším úkolem je pouze dopředu upozornit vedoucího na křehké věci, abychom jsme se vyvarovali možnému poškození.

Pokud je potřebná demontáž nábytku, kolegové zhodnotí správný postup a jednotlivé kusy nábytku označí štítkem. V novém bytě vám nábytek umístníme podle vás, co kam patří. Nábytek zbavíme fólie, kterou sami zlikvidujeme. Krabice na stěhování si můžete ponechat po dobu 7 až 14 dnů. Domluvíme si termín, kdy si pro ně do Blanska přijedeme.

A propó, věděli jste, že nás tahle práce dlouhodobě živí a dokonce baví? Pro někoho, kdo hledá jenom příležitostní výdělek, brigádu nebo dokonce „flákání“, znamená stěhování jen nutnost nebo doslova nouzi. Právě možná proto je internet plný recenzí naštvaných a zklamaných zákazníků..

Takže, koho a jak si pro stěhování v Blansku vyberete? :)

 

Mějte prima den!

Veronika Michalková

774 482 371

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.

info@sbstehovanibrno.cz