LEVNÉ STĚHOVÁNÍ DO ANGLIE

Stěhování do Anglie za příjemné ceny: ✓ stěhování bytů ✓ zapůjčení krabic na stěhování z Brna ✓ demontáže, balení nábytku ✚ pojištění stěhování v Anglii. Stěhujete se do Anglie nebo z Anglie? SB STĚHOVÁNÍ BRNO nabízí levnou variantu jak stěhovat v Anglii. Stěhování na Britské ostrovy bereme víc jako zážitek, než výdělek. Stěhování do Anglie realizujeme vozy 11 m3, 23 m3, výjímečně 35 m3. Pro cestu do Anglie volíme trajekt Dunkirk - Dover, během stěhování a po cestě v Anglii chrání vaše věci v pojištění od ČP a.s. s limitem 5 mil.

 

 

Stěhování Anglie ve 4 krocích

1

POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ DO ANGLIE

2

NÁVRH HARMONOGRAMU A CENY STĚHOVÁNÍ

3

REZERVACE TRAJEKTU, SOUPIS VĚCÍ, ZAPLACENÍ ZÁLOHY STĚHOVÁNÍ

4

REALIZACE STĚHOVÁNÍ, KONTROLA VĚCÍ, VYÚČTOVÁNÍ

 

Zadejte poptávku stěhování do Anglie, pro dotazy jsme na +420 775 667 214. Detaily stěhování v Anglii vyřešíme e-mailem. Stěhujete se do Anglie z Brna? Bezplatně se zastavíme na konzultaci. Pro stěhování z Brna vám můžeme zapůjčit stěhovací boxy a krabice, šatní boxy i pytle (krabice na stěhování můžete odkoupit / vybalit po stěhování).

Před stěhováním do Anglie je uhrazena standardní záloha 30% z odhadu ceny stěhování. Klikněte pro poptávku stěhování Anglie.

Co potřebuji pro stěhování v Anglii?

1
Občanský průkaz
2
Termín stěhování do Anglie min. 3 týdny předem
3
Rezervaci trajektu nebo eurotunelu
4
Strukturovaný seznam stěhovaných věcí v Angličtině
5
Zajistit parkování / povolení ke stání
6
Úsměv a dobrou náladu

 

Aktuálně ještě před brexitem Anglie není třeba osobní věcí proclívat. Na stěhování zvířat do Anglie potřebujete doklad pasu, mikročip, odčervení a očkování. Rezervaci stěhování a trajektu do Anglie provádíme 3-4 týdny předem. Pokud se stěhujete z Anglie do Čech, je třeba zajistit parkování vozu co nejblíže u vchodu, případně zajistit povolení vjezdu. Anglickou pokutu v librách jsme již jednou platili.

JAK NEPODCENIT STĚHOVÁNÍ DO ANGLIE

Dobré rady se při stěhování v Anglii vyplácí.

  • stěhování v Anglii plánujte 1-2 měsíce předem, počítejte s rezervami. Více času na přípravu stěhování = méně stresu

  • při stěhování z Anglie nahlašte nutné demontáže nábytku, úzké problematické schodiště, drahé a křehké věci, jiná specifika.

  • při stěhování v Anglii myslete na odlišné dopravní předpisy. V centru měst Anglie bude zapotřebí vyřídit povolení k vjezdu nebo parkování.

  • nezapomeňte na parkování co nejblíže ke vchodu. Anglická policie není česká.

  • Balíte-li svépomocí, používejte pevné uzavřené krabice i pytle. Pro kontrolu Anglické a Německé policie vytvořte soupis věcí.

  • při výběru firmy nesrovnávejte pouze cenu. Znáte někoho, kdo dělá poctivě za nejlevnější ceny? Prověřte si, zda do Anglie opravdu stěhuje.

KOLIK STĚHOVÁNÍ DO ANGLIE STOJÍ?

Cena stěhování v Anglii zahrnuje čas nakládky, vykládky a přepravy, dopravní náklady tam i zpět, diety, spotřebované obaly. Z Brna do Anglie např. stěhování bytu do Londýna se pohybuje okolo 50 - 60. tisíc. Klikněte a my vám to do Anglie spočítáme.

Průměr 4,5, hodnotilo 397 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

STĚHOVÁNÍ Z BRNA DO LONDÝNA

 

 

Novinky

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka
Stěhování slavného obhájce v Brně

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá
Jsme hrdým partnerem pro stěhování v organizaci Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Poptávka stěhování Anglie