Stěhování kanceláří a firem

Stěhování AZ Tower Brno

Stěhování firem a kanceláří v Brně patří mezi naše hlavní domény. Naše dlouholeté zkušenosti z firemního stěhování nám pomáhají každý den v naší fyzicky náročné práci. Stěhování firem neprovádíme jen pro velké a známé firmy a jejich open office, ale stěhujeme i menší jednotlivé kanceláře a živnostníky. Našimi zákazníky ve stěhování firem jsou všechny společnosti, které ocení náš profesionální přístup a výjimečnou organizaci. Naše stěhování firem Brno je dopředu plánované a také precizně provedené.

STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ BRNO

Stěhování kanceláře můžete realizovat na mnoho způsobů. Naše efektivita stěhování firmy tkví v plánu a předstihu příprav. Náš pracovníky s Vámi projde celé stěhování firmy krok za krokem. Nejdříve s Vámi zhlédne stěhované prostory, provede fotodokumentaci a sestaví základní strukturu stěhovaných věcí. Po té Vám objasní stěhovací postup našich pracovníků a orientační cenové pásmo. Více najdete v našem ceníku.

Stěhování firem Brno

 

DEMONTÁŽE A MONTÁŽE KANCELÁŘSKÉHO NÁBYTKU

Zákazníkům SB STĚHOVÁNÍ BRNO nabízíme nejen přepravu jednotlivých kusů nábytku, ale také demontáže a zpětné montáže kancelářského nábytku. Služba demontáž nábytku patří mezi oblíbené a hojně využívané neb kancelářský nábytek je stále složitější systém. Naši pracovníci Vám pomohou rozdělat a opět smontovat běžné kancelářské systémy, pro speciální systémy např. kuchyňských linek máme specializovaný tým.

 

BALÍCÍ SLUŽBA PRO FIRMY

Další žádanou službou pro firmy je balící služba pro ochranu a bezpečí kancelářského nábytku a zařízení. S našim pracovníkem můžete dohodnout v předstihu dodávku balícího materiálu (krabice, přepravky, bublinková a fixační folie). Naši pracovníci mohou i v předstihu Vaše věci připravit a zabalit, ušetříte tím čas, který můžete věnovat svému core businessu.

Balení kancelářského nábytku

Váš stěhovací tým SB STĚHOVÁNÍ BRNO