Stěhování pian a křídel

Stěhování klavírů a křídel Brno: ✓ klavíry balíme ochranným povlakem, stěhování koncertního křídla do 650 kg ✓ silná parta ✚ pojištění ➨ bezpečné stěhování klavíru. Jako samotné klavíry (piana), patří i stěhování klavíru mezi královské disciplýny. Koncertní křídla Petrof nebo Bösendorfer váží přes 600 kg a jejich cena přesahuje 3,5 milionu. Stěhování klavíru u nás dělají ti nejzkušenější, využíváme 2 - 6 pracovníků, speciální povlaky, ochranné fólie, vůz s hydraulickým čelem. Při stěhování klavíru Brno jsme pojištěni s limitem 5 milionů.

stěhování klavíru Petrof
stěhování klavíru Bosendorfer
stěhování klavírů Yamaha

Stěhování klavíru ve 4 krocích

1

ZADEJTE POPTÁVKU NA STĚHOVÁNÍ KLAVÍRU

2

ODHAD NÁROČNOSTI, STANOVENÍ CENY, OSOBNÍ KONZULTACE

3

DEMONTÁŽ DESKY, PEDÁLŮ A NOHOU, BALENÍ KLAVÍRU

4

REALIZACESTĚHOVÁNÍ ZPĚTNÁ MONTÁŽ, ODBALENÍ

 

Stěhování klavíru v obtížném terénu? Rozměrný a těžký klavír? Využijte u stěhování v Brně naši bezplatné konzultace. Interiér, přepravu a váš klavír jsme pojistili u ČP a.s.

Orientační cena stěhování klavíru?

Cena stěhování klavíru se odvíjí od hodinové sazby, ceny přepravy a úkonové sazby (cena za patro a překonané metry). Stěhování klavíru provádí min. 2 pracovníci a řidič. V Brně se cena stěhování menšího klavíru pohybuje v rozmezí 7 - 8 tisíc.

Průměr 4,7, hodnotilo 331 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

STĚHOVÁNÍ KONCERTNÍHO KLAVÍRU PETROF 570 kg

Konzervatoř Brno

 

 

Novinky

Team Leader stěhování

SB STĚHOVÁNÍ BRNO nabízí nové pracovní příležitosti. Stavíme nový tým a hledáme team leadera stěhovacího týmu. Baví tě fyzická práce? Rád řídíš auto? Chceš poznat jaké to je těšit se v pondělí ráno do práce?

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

Staly jsme se hrdým partnerem pro stěhovací služby organizace Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Cena stěhování klavíru