Stěhování klavírů Brno

Stěhování klavírů a křídel Brno ⭐ Klavíry balíme speciálním povlakem, umíme koncertního křídla 600 kg ✓ silná parta, zkušenosti a pojištění stěhovaného klavíru. Jako samotné klavíry (lidově piana, křídla), patří i toto stěhování mezi královské disciplýny. Koncertní křídla - klavíry Petrof nebo Bösendorfer váží přes 600 kg a jejich cena převyšuje 3,5 milionu. Stěhování klavíru pro zákazníky Brno i okolí dělají nejzkušenější stěhováci. Využíváme 2 - 6 pracovníků, speciální povlaky, ochranné fólie, vozy s hydraulickým čelem. Při stěhování máte u nás klavír pojištěn do 5 mil

stěhování klavíru Petrof
stěhování klavíru Bosendorfer
stěhování klavírů Yamaha

Na klavíry ve 4 krocích

1

POPTEJTE KLAVÍR

2

ODHAD NÁROČNOSTI, STANOVENÍ CENY, OBJEDNÁVKA

3

DEMONTÁŽ OZVUČNICE, PEDÁLŮ A NOHOU, BALENÍ KLAVÍRU

4

REALIZACE, USTAVENÍ, ODBALENÍ, ZPĚTNÁ MONTÁŽ

 

Stěhování klavíru v obtížném terénu? Řadový rodinný dům Brno s úzkým schodištěm? Těžkotonážní klavír? U stěhování klavíru Brno a blížké okolí využijte bezplatné konzultace. Interiér, přepravu a klavír jsme během stěhování pojistili.  

Jaká je cena za stěhování klavíru?

Brno se hemží spošmelináři, kteří po telefonu řeknou cenu za klavír 4999 Kč... Dejte si pozor na amatérské podvodníky, kteří vám cenu stěhování na konci stěhování 4x navýší! Často klavír nezabalí, na schodech pod váhou pokládají. Takové neodborné stěhování může váš klavír nanávratně poškodit.

V SB stěhování Brno se cena stěhování klavíru odvíjí od hodinové sazby, ceny přepravy a úkonové sazby (cena kg váhy klavíru). Stěhování klavíru provádí min. 2 pracovníci a řidič. Pro Brno se cena stěhování 300 kg klavíru nejčastěji pohybuje v rozmezí 13 - 15 tisíc.

 

 

STĚHOVÁNÍ KONCERTNÍHO KLAVÍRU PETROF

Konzervatoř Brno

 

 

Cena stěhování klavíru