Stěhování pianin Brno

Stěhování pianin Brno profesionálně: ✓ piana a klavíry do 600 kg ✓ balení pian ochranným povlakem ✓ zkušení siláci ✚ pojištění ➨ poptejte stěhování pianina. Zákazníci nám říkají, jak minulá firma při stěhování piana poškodila interiér a piano odřela. V SB stěhování Brno přistupujeme k pianum jinak - na pianina i klavíry máme speciální povlak a fólií, piana stěhují pouze trénovaní pracovníci s kobercovanými vozy. Stěhování pian Brno máme pojištěné u České pojišťovny a.s. do 5 mil.
stěhování piana Petrof
stěhování pianin Rösler
stěhování pian August Förster
stěhování pianina Scholze

Stěhování piana ve 4 krocích

1

ZADEJTE POPTÁVKU NA PIANO

2

ODHAD NÁROČNOSTI, KALKULACE CENY

3

REZERVACE TERMÍNU

4

BALENÍ PIANINA SPECIÁLNÍM POVLAKEM A OCHRANNOU FÓLIÍ REALIZACE

 

Stěhování pianin objednávejte alespoň týden dopředu. U stěhování Brno v zapeklitých terénech vám rádi v Brně poradíme na nezávazné obhlídce. Při stěhování pianin v Brně máme pojištěnu přepravu i manipulaci s pianinem a vnitřní prostory domů. Pianina a klavíry stěhujeme i v zahraničí.

Jaká je cena stěhování pianina?

Cena stěhování painin se skládá z hodinové sazby, ceny dopravy a sazby dle váhy pianina. Ceny stěhování standardního pianina Petrof se v Brně pohybuje nejčastěji mezi 4-5 tisíci v závislosti na terénu. Klikněte pro poptávku svého pianina.

Průměr 4,7, hodnotilo 328 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

PŘÍPRAVA STĚHOVÁNÍ PIANINA

Novinky

Team Leader stěhování

SB STĚHOVÁNÍ BRNO nabízí nové pracovní příležitosti. Stavíme nový tým a hledáme team leadera stěhovacího týmu. Baví tě fyzická práce? Rád řídíš auto? Chceš poznat jaké to je těšit se v pondělí ráno do práce?

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

Staly jsme se hrdým partnerem pro stěhovací služby organizace Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Cena stěhování pianina