Stěhování trezoru Popelka

Stěhování trezoru Popelka

Hledáte levné stěhování trezoru v Brně? Zhlédněte stěhování 400 kg trezoru popelka a zadejte svou poptávku. Ceník stěhování trezorů nebo trezorových skříní najdete níže.

Starožitný trezor (vídeňská výroba) zvaný „Popelka“ bývá nejčastějším břemenem, které stěhujeme. Váha trezoru se pohybuje od 250 do 450 kg, poznáte jej velice snadno – nad dveřmi trezoru zdobí rám ozdobná římsa. Tyto trezory mají optimální velikost, stěhujeme je do bytových i nebytových prostor, kanceláří a rodinných domů.

 

JAK STĚHOVÁNÍ TREZORŮ PROBÍHÁ?

Nejdříve zadejte poptávku stěhování vyplněním formuláře, popište konkrétní trezor a trasu stěhování. Neznáte-li váhu trezoru, nevadí, náš technik ji může stanovit na osobní obhlídce. Po odeslání se s vámi spojíme a dohodneme detaily. Následně vám zašleme cenový odhad. Pro relevantní cenu stěhování je třeba znát: váhu (alespoň orientačně), z toho vycházející počet pracovníků, trasu stěhování na nakládce (i sebemenší schody hrají roli) a vykládce. U stěhování trezorů v Brně počítáme se zatížením cca 100 kg na jednotlivého pracovníka. Výrazně vyšší překročení váhy trezoru na pracovníka je již na schodišti extrémně nebezpečné. Např. stěhování trezoru do suterénu často nedovoluje více než 2 siláky vedle sebe.

Stěhování trezoru SB STĚHOVÁNÍ BRNO

CENÍK STĚHOVÁNÍ TREZORŮ A TREZOROVÝCH SKŘÍNÍ

Ceník stěhování vychází z počtu pracovníků, váhy břemene, provedených úkonů a dopravy. Stěhování trezoru Popelka 400 kg vyjde zhruba na 8 - 9000.tisíc. Jako úkon jsou při stěhování trezoru počítána patra, schody a ušlé vzdálenosti. Níže uvádíme tabulku pro orientaci sazeb stěhování trezoru. Přesnější odhad ceny vám rádi sdělíme na osobní obhlídce.

 

Váha trezoru

Základní cena dle váhy

Cena za úkon

80 – 100 kg

5,-/kg

100 Kč

100 – 150 kg

8,-/kg

200 Kč

150 – 250 kg

10,-/kg

300 Kč

250 – 350 kg

12,-/kg

500 Kč

350 – 450 kg

14,-/kg

600 Kč

450 kg a víc

individuální cena

 

Stěhování trezoru do domu

 

POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ TREZORŮ

Klikněte a odešlete svou poptávku našemu dispečinku. Stěhování trezorů nad 200 kg provádíme na základě objednávky min. 5-7 dnů předem. Stěhování trezorů v tonáži nad 400 kg již vyžaduje osobní návštěvu technika.

 

--> STĚHOVÁNÍ TREZORU <--