Stěhování VIP

Stěhování VIP pro rezidence a výjímečné věci ⭐ Realizace majitelem, prověření pracovníci stěhování ✅ Osobní konzultace ✓ kompletní balení na klíč ➨ nejvyšší level stěhování v Brně. Máte zájem o prověřené stěhování a nechcete své věci svěřit kde komu? Hledáte stěhovací službu, která vám zajistí vše od A do Z a zároveň garantuje nejvyšší kvalitu v Brně? Máte křehkou, cennou, výjimečnou věc a potřebujete ji privátně přestěhovat? SB STĚHOVÁNÍ BRNO vám nabízí to nejlepší ze stěhování v Brně. 

Ve stěhování v Brně nenajdete službu, která by prokrývala nejvyšší nároky a specifická přání zákazníků. Všechny stěhovací firmy nabízejí to stejné - nejlevnější ceny stěhování. V praxi to znamená podstřelené ceny stěhování, špinavé rezavé vozy, brigádníky bez odpovědnosti a často i slušného vychování. Svěříte své osobní věci takovéto firmě? 

Jak se můžete dočíst v našich recenzích, SB STĚHOVÁNÍ BRNO dělá trochu jiné stěhování. Protože jsme stěhovali řadu známých osobností, luxusní věcí z výjímečných prostor, sestavili jsme pro vás stěhovací tým se službou, která uspokojí i ty nejnáročnější požadavky: 

 

  1. stěhovací tým tvořený majitelem a dvěma prověřenými zaměstnanci
  2. osobní konzultace, individuální a diskrétní přístup,
  3. demontáže, balení  a ochrana věcí nejkvalitnějšími materiály na trhu,
  4. kompletní realizace na klíč, stěhování od 1 ks,
  5. VIP stěhování je vhodné pro privátní a luxusní prostory rezidencí, vil a bytů. V rámci stěhování VIP přestěhujeme drahé a výjímečné věci, prostory, sbírky, umělecká díla, exponáty, sochy aj. dekorace. 

 

                 stěhování rezidence Brno

 

Výjimečné služby se šíří nejčastěji osobně. Máte-li zájem svěřit své věci prověřené stěhovací službě v Brně, volejte nebo pište přímo majiteli. Vynasnažíme se, aby stěhování předčilo vaše očekávání. 

 

Ing. Martin Skoupý

+420 775 667 214

skoupy@sbstehovanibrno.cz