Stěhování ze Slovenska

Stěhování ze Slovenska

Zvažujete stěhování ze Slovenska nebo na Slovensko? Provádíme stěhování na pravidelné trase Brno Bratislava a zpět. Zjistěte, co vše stěhování obnáší, jak vybrat tu správnou firmu a kolik takové stěhování stojí.

Jak vybírat stěhovací firmu

Jsme stěhovací firma, která se mezinárodním stěhováním živí. Profesionalita, bezpečnost a spokojenost zákazníka je naším cílem. Ne každý však sdílí naše hodnoty. V Brně najdete řadu stěhovacích firem, kterým stačí si přivydělat na pár dní dopředu a jejich pracovníci jsou jen na „pusu“ najatí brigádnici z ulice. Takovéto pochybné existence, které se nazývají stěhovací firmou, nemají zaměstnance, kancelář a mnohdy ani nutné vybavení.

Stěhování na Slovenska je jistě důležitý životní milník, čeká nás zařizování, změna prostředí, noví sousedé.. Když k tomu přidáme své osobní věci (a že jich za ty roky je), přípravu, třídění a balení nábytku, demontáže nábytků, v případě nepotřeby likvidace a odvoz starého nábytku.. tak to opravdu není žádné terno. Ale protože stále přemýšlíme jak stěhování do zahraničí ulehčit, získáte od nás řadu výhod:

  • Pokud se stěhujete z Brna na Slovensko nebo přímo do Bratislavy, předem vás navštíví osobně náš kolega, který zhodnotí, jaký bude postup stěhování a co všechno je třeba v rámci příprav udělat. Osvětlí vám také cenu stěhování aj. dotazy. Osobní kontakt před stěhováním považujme za důležitou věci (jak jinak by jste nás měli možnost poznat?).
  • poradíme vám jaké stěhovací krabice se na co hodní podle povahy vašich věcí. Následně vám krabice na stěhování zapůjčíme, dovezeme a vyneseme do bytu.
  • předem vám vysvětlíme, jaký nábytek budeme muset demontovat a jak věci připravit.
  • v den stěhování na Slovensko si tak můžete vypít svoji oblíbenou brazilskou kávu a všechnu práci nechat na nás
  • v cíli vám nábytek rozmístíme, zpětně sestavíme a smontujeme. Obalové materiály, které použijeme, zlikvidujeme.
  • Za demontáže a montáže nábytku neplatíte nic navíc!
  • Součástí ceny stěhování ze Slovenska nebo na Slovensko je pojištění. Jsme pojištěni u České pojišťovny do výše 5 mil.
  • K tomu všemu se můžete těšit na naše příjemné a usměvavé pracovník, naše zaměstnance. Našli jsme si v této těžké práci způsob, jak si stěhování zpříjemnit a doslova užít. Tak proč si kazit náladu, no ne?

Stěhování z Bratislavy do Brna

Ke stěhování ze Slovenska není potřeba zařizovat speciální dokumenty nebo povolení. Jediné, co je vhodné zajistit, je parkování. V Brně na řadě míst je obtížné zaparkovat, podobně na tom je centrum Bratislavy.

Cena stěhování na Slovensko

Přemýšlíte, jaká je cena stěhování z Bratislavy do Brna? No samozřejmě, poctiva! V SB STĚHOVÁNÍ BRNO platíte POUZE za skutečně odvedenou práci. Navíc od nás máte dopředu garantovanou hodinovou sazbu, takže vás naše stěhování nestojí ani o korunu více. Cena stěhování na Slovensko se odvíjí od hodinové sazby, počtu pracovníků a typu vozu. Cena stěhování jednoho pokoje do Bratislavy tak může přijít na cca 8 - 9.000,- Kč v závislosti na trase stěhování, přítomnosti výtahů a vzdálenosti ke vchodu. U stěhování bytů v kompletním stavu 2+1 nebo 3+1 počítejme s cenou okolo 13 – 17.000,- Kč. Vše závisí na zvoleném servisu stěhovací služby.

Nyní už víte, že mezinárodní stěhování nemusí být jen stress a nervy. Tak klikněte níže a zadejte svou nezávaznou poptávku stěhování. Těšíme se!

 

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.

Martin Skoupý, dispečink

+420 775 667 214

skoupy@sbstehovanibrno.cz

 

 

--> NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ <--