Vyklízení bytů Brno

Vyklízení bytů Brno, vyklízení nemovitostí a pozůstalostí nejen v Brně. Odvoz starého nábytku a spotřebičů ✚ ekologická likvidace odpadu z bytu. Vyklízíte byt, celou nemovitost nebo pozůstalost? Potřebujete vyklízení a likvidaci pár kusů nábytku nebo spotřebičů? SB STĚHOVÁNÍ BRNO vám pomůže s vyklízením bytu nebo pozůstalosti. Provádíme vyklízení a ekologickou likvidaci komunálního odpadu z nemovitostí (dřevo, plast, textil, kov, sklo, elektrozařízení). Funkční oblečení a lůžkoviny předáváme do Armády spásy Brno. Vyklízení a likvidace v Brně provádíme od 5 ks věcí a více (vyklízení jedné sedačky nebo třeba postele neprovádíme). 

 

Spolupráce s Armádou spásy Brno

Vyklízení a likvidace odpadu z nemovitostí

1

ZADEJTE POPTÁVKU NA VYKLÍZENÍ BYTU

2

ODHAD ČASU, KALKULACE CENY, REZERVACE TERMÍNU

3

REALIZACE VYKLIZENÍ NEMOVITOSTI, TŘÍDĚNÍ

4

EKOLOGICKÁ LIKVIDACE VE SPALOVNĚ BRNO

 

Vyklízení bytů nebo celých nemovitostí objednávejte alespoň 10 dnů předem. Při vyklízení celé pozůstalosti likvidujeme běžný komunální odpad, během vyklízení již odpad třídíme na jednotlivé druhy, starý nábytek rozbíjíme na desky. Neprovádíme vyklízení sklepů a vyklízení půd.

Kolik stojí vyklizení bytu?

Ceny vyklízení bytu Brno se skládají z hodinové sazby pracovníků a vozidla, ceny dopravy a sazby za kg váhy odpadu. Cena vyklízení standardního bytu 2+1 v Brně se pohybuje okolo 10 - 13.tis. v závislosti na váze a množství odpadu z bytu. Klikněte na poptávku vyklízení bytu nebo celé pozůstalosti.

Průměr 4,7, hodnotilo 350 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

VYKLÍZENÍ NEMOVITOSTÍ A POZŮSTALOSTÍ

likvidace starého nábytku

 

 

Novinky

Voda Schaumannovka

Voda Schaumannovka
Podívejte se, co pijí během stěhování profesionálové z SB STĚHOVÁNÍ BRNO. Představení Schaumannovky, H2O z Jeseníků!

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

Staly jsme se hrdým partnerem pro stěhovací služby organizace Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Poptávka vyklízení