Vyklízení bytů Brno

Vyklízení bytů Brno, vyklízení nemovitostí a pozůstalostí nejen v Brně. Odvoz starého nábytku a spotřebičů ✚ ekologická likvidace odpadu z bytu. Vyklízíte byt, celou nemovitost nebo pozůstalost? Potřebujete vyklízení a likvidaci starého nábytku nebo spotřebičů? SB STĚHOVÁNÍ BRNO vám pomůže s vyklízením bytu nebo pozůstalosti. Provádíme vyklízení bytů, domů a firem, vyklízecí práca a ekologickou likvidaci komunálního odpadu z nemovitostí (dřevo, plast, textil, kov, sklo, elektrozařízení). Funkční oblečení a lůžkoviny předáváme do Armády spásy Brno. Vyklízení a likvidaci odpadu v Brně provádíme od 5 ks větších nábytku či zařízení. 

 

Spolupráce s Armádou spásy Brno

Vyklízecí práce a vyklízení z nemovitostí

1

ZADEJTE POPTÁVKU VYKLÍZENÍ BYTU

2

ODHAD ČASU, KALKULACE CENY, REZERVACE TERMÍNU

3

REALIZACE VYKLIZENÍ NEMOVITOSTI, TŘÍDĚNÍ

4

EKOLOGICKÁ LIKVIDACE ODPADU V BRNĚ

 

Vyklízení bytů, domů, pozůstalostí i nebytových nemovitostí objednávejte alespoň 10 dnů předem. Při vyklízení celého bytu nebo pozůstalosti likvidujeme běžný komunální odpad, při vyklízení odpad třídíme na jednotlivé druhy, starý nábytek rozbíjíme na desky, spotřebiče odpojujeme. Samostatné vyklízení a likvidaci odpadu ze sklepů nebo vyklízení z půd neprovádíme. 

Kolik stojí vyklizení bytu v Brně?

Ceny vyklízecích prací se účtuje dle dopracovaných výkonů. Vyklízení sice není čistá práce, zato náš způsob účtoávní vyklízení ano. Vyklízení bytu v Brně či Brno venkově se skládá z hodinové sazby pracovníků s vozidlem, ceny dopravy a sazby za kg odpadu. Cena vyklízení průměrného bytu v Brně se pohybuje okolo 12 - 14.tis. Vyklízení bytu či jiné vyklízecí práce realizujeme od minimální ceny vyklízení 6 500 Kč. Vyklízení a likvidaci jednoho dvou kusů starého nábytku neprovádíme. 

Klikněte na poptávku vyklízení a my vám to to dočista vyklidíme :)  

Průměr 4,5, hodnotilo 397 lidí.
Ještě jste nehodnotil(a).

 

 

VYKLÍZENÍ NEMOVITOSTÍ A POZŮSTALOSTÍ

likvidace starého nábytku

 

 

Novinky

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka

Stěhování JUDr. Jiřího Machourka
Stěhování slavného obhájce v Brně

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá

SB STĚHOVÁNÍ BRNO pomáhá
Jsme hrdým partnerem pro stěhování v organizaci Svazu tělesně postižených v České republice, o.s.

Poptávka vyklízení