Zlatá pravidla stěhování

„Na každú robotu je nám třeba specialistou“. To už věděl i major Terazky :) Pro nás i obyčejné stěhování bytu je neobyčejně zajímavé. A nemůže být nic lepšího, když jsou s Vaší prací a s Vámi osobně lidé spokojeni a dávají Vám to najevo. Říkají to svým přátelům, děkují Vám za přístup, ochotu, rychlost, spolehlivost, poctivost, šetrnost.. Prostě za to, že jste předčili jejich očekávání. Je to blaho. Můžete ve své práci dosáhnout něčeho smysluplnějšího?? Těžko.

V SB STĚHOVÁNÍ BRNO tvrdíme, že každá práce by měla přinášet nějaký smysl. Každý člověk chce vědět, že to co dělá, má smysl. I ten metař před bránou fabriky.. Spokojený, nadšený a blahem zářící zákazník je pro nás živým důkazem, že naše stěhovací služba Brno přináší opravdové hodnoty. A v případě stěhování do nového domova i hodnoty trvalé. Hodnoty často vyšší, než si zákazník uměl a chtěl představit. Nevěříte? Objednejte si naši stěhovací službu Brno a přesvědčte se sami.

Nás v SB STĚHOVÁNÍ BRNO naše práce naučila spoustu věcí. Je toho mnoho. A tak jsme z toho postupně vytvořili pracovní návyky a nakonec i pravidla. Několik zlatých pravidel NAŠEHO stěhování Vám nyní představujeme. A jako zlatá pravidla stěhování mají význam pouze tehdy, pokud podle nich opravdu jednáte. A pokud podle těchto pravidel jednáte i nevědomě, pak se teprve stávají zlatými..

 

SB STĚHOVÁNÍ BRNO – zlatá pravidla stěhování:

1. Přemisťování a zvedání je pro nás vášní a profesí zároveň.

2. Věříme v jedinečnost Vašeho domova. S Vašimi věcmi zacházíme jako s vlastními.

3. Balení věcí a čisté vozy jsou vizitkou každého našeho stěhování.

4. Nebojíme se úsměvu a s každým zákazníkem jednáme s laskavostí a úctou.

5. Pracujeme na doporučení. Když jste dobří, lidé si to řeknou.

6. Jsme aktivní, pracujeme ve svižném tempu.

7. Naše ceny jsou férové a odpovídají poctivě odvedené práci.

8. Stále na sobě pracujeme a vylepšujeme své služby.

9. Nejsme jedničkou v Brně. Ale děláme vše proto, abychom se jí stali!

 

Žijeme prostě svou prací a jsme na ni hrdí. Stěhování nás baví!

 

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o.

Martin, Mirek, Petr, Jarek a Lucie