Stěhování do zahraničí

Levné stěhování do cizinyZvolte si jednoduše cílovou zemi Vašeho stěhování:

Mapa EU Belgie Británie Británie Británie Británie Bulharsko Dánsko Dánsko Estonsko Estonsko Finsko Finsko Francie Francie Chorvatsko Irsko Itálie Itálie Itálie Lotyšsko Litva Maďarsko Německo Nizozemsko Norsko Polsko Portugalsko Rakousko Rumunsko Řecko Slovensko Srbsko Španělsko Španělsko Švédsko Švédsko Švýcarsko Výchozí
Mezinárodní stěhování

Zvažujete stěhování do zahraničí?
Hledáte zkušeného partnera pro stěhování do zahraničí?
Chcete vědět, co obnáší stěhování do ciziny a kolik stojí?

Vítejte ve službě stěhování do zahraničí. SB STĚHOVÁNÍ BRNO je přední stěhovací firma v ČR se specializací stěhování do zahraničí pro země EU. Do zahraničí stěhujeme byty, domy, firmy a těžká břemena. Stěhování do zahraničí vyžaduje důkladnou přípravu, zvláště do zemí mimo EU, kde je složitější administrativa. Podívejte se, jak probíhalo poslední stěhování Brno – Anglie. S námi je stěhování do zahraničí v pohodě. Bez starostí.

V rámci služby stěhování do zahraničí nabízíme:

 

Co potřebuji pro stěhování do zahraničí?

STĚHOVÁNÍ V EU

Co potřebuji pro mezinárodní stěhování?

V rámci stěhování do zahraničí v zemích EU, není třeba žádných speciálních dokumentů. Doporučujeme však vytvořit seznam stěhovaných věcí v češtině k tomu prohlášení, že stěhujete své osobní věci, ne zboží. Vzory jsme pro Vás připravili ke stažení níže.

STĚHOVÁNÍ MIMO EU

Pro stěhování do zahraničí v zemích mimo EU je třeba zahájit celní řízení. Na základě plné moci pro Vás tyto úkony zajistíme. Můžete jen v klidu relaxovat a formality vyřídíme za Vás.


Potřebné dokumenty pro mezinárodní stěhování do zemí mimo EU:

Mezinárodní stěhování – kam stěhujeme?

Uvedené dokumenty si můžete stáhnout pro vlastní úpravy. Máte-li jakékoliv dotazy ohledně mezinárodního stěhování, rádi Vám odpovíme osobně. O nezávaznou konzultaci můžete požádat zde.

Jak probíhá stěhování do zahraničí?

 • Pro stěhování do zahraničí je nutná návštěva našeho specialisty. Navrhne nejvýhodnější způsob stěhování a připraví Vám cenovou nabídku s garantovanou cenou. V rámci Brna je tato služba ZDARMA.
 • Uzavřeme s Vámi objednávku a dohodneme platební podmínky. Vytvoříme časový harmonogram, seznam stěhovaných věcí, případně vyřídíme celní řízení.
 • Stěhování do zahraničí provádíme s důrazem na bezpečnost a maximální zajištění věcí.
 • Jsme profesionálové, věci vyžadující zvláštní péči na místě pečlivě zabalíme.
 • Pro službu mezinárodní stěhování Vám zapůjčíme přepravky či krabice na stěhování
 • Pro urychlení stěhování provedeme demontáž a montáž nábytku našimi pracovníky
 • Pojištění je pro nás v případě mezinárodního stěhování samozřejmostí
 • V cílovém místě stěhování začneme vykládat věci v pořadí, v jakém jste si přáli. Platba za stěhování probíhá v hotovosti, případně kartou. Na závěr Vás požádáme o zhodnocení celé akce. Jsme rádi, za Vaše názory a reference. Posouvají nás dopředu ve světě mezinárodního stěhování.

Kam všude stěhujeme do zahraničí?

Mezinárodní stěhování – kam stěhujeme?

Nejčastěji destinace stěhování jsou Anglie, Německo, Itálie a Francie. Často také stěhujeme do zemí: Rakousko, Švýcarsko, Belgie, Holandsko, Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Itálie, Španělsko.. Zajišťujeme také mezikontinentální stěhování.

Proč stěhování do zahraničí s SB STĚHOVÁNÍ BRNO?

 • O mezinárodním stěhován víme vše.
 • Jsme zkušení. Úspěšně jsme přestěhovali do zahraničí bezpočet zákazníků.
 • Jsme odpovědní. Mezinárodní stěhování vyžaduje zkušenosti a skvělou organizaci.
 • Jsme poctiví. Naše ceny stěhování jsou férové.

Kolik stojí stěhování do zahraničí?

Všichni dnes chceme levně a výhodně nakupovat služby, mezinárodní stěhování nevyjímaje. K našemu stěhování získáváte garanci nejlepší ceny. Naše ceny stěhování jsou poctivé a dohodnuté ceny pevné. Zjistěte online cenu mezinárodního stěhování zde.

Garance spokojenosti

Mohu na stěhování ušetřit?

Stěhování do zahraničí s jasným plánem a dobrou organizací Vám může ušetřit i několik hodin! Chcete-li na stěhování ušetřit, využijte naší bezplatné konzultace stěhování.

Jak získám nabídku na stěhování do zahraničí?

Jednoduše zadejte poptávku a my připravíme nabídku pro stěhování do zahraničí jen pro Vás.

Nezávazná poptávka