Vůz s profesionálem

SB stěhování Brno nabízí pronájem vozu s řidičem ✅ Chtěli jste stěhovací službu auto s řidičem a my jsme naslouchali. ❤️ Nejlevnější způsob stěhování v Brně.

 

Novinka pro firmy v balíčku BASIC – profesionál SB STĚHOVÁNÍ BRNO s komfortně vybaveným vozem.

 

 

Komu je služba určena?

Pro firmy, které si chtějí kancelářské vybavení připravit sami, ale nechtějí se vzdát služeb profíků. Máte volné zaměstnance, kteří pomůžou se stěhováním? Chcete rychle a efektivně přestěhovat firmu, ale chcete si věci menežovat sami?  

Pro všechny majitele firem, kteří umí  své kanceláře připravit a mají k dispozici pracovní sílu, je zde NOVÁ služba pronájmu profesionála se stěhovacím vozem.   

 

Co pro stěhování kanceláře zajistit?

 1. Alespoň 2 průměrně zdatné pracovníky pro nakládku i vykládku
 2. Příprava: vyprázdnění skříní, komod a kancelářských kontejnerů, odpojení IT, rozpojení nábytkových sestav (možná asistence profesionála)*
 3. Pevné stohovatelné krabice / boxy*
 4. Zajištění parkování co nejblíže u vchodu
 5. Zajištění průchodnosti tras stěhování

 

* Nechcete-li na kancelářském nábytku škrábance nebo mít špinavou sedačku, doporučujeme obalit dané ks ochrannými fóliemi

** za nezpůsobilé věci ke stěhování a přepravě neneseme odpovědnost (křehké věci v igelitových taškách, nezabalené dekorace za kanceláře, znečištěné věci, nezajištěná chemie, nepřipravený materiál ze skladů apod.).

 

Co tato stěhovací služba přináší?

 1. Pronájem špičkově vybaveného vozidla pro rychlé a efektivní stěhování
 2. Zkušeného pracovníka, který asistuje, pomáhá a radí
 3. Odborné skládání ve vozidle, zabezpečení proti škodám (stěhovací proložky, kurtáž, stěhovací deky)
 4. Demontáže, deinstalace nábytků (profesionál poskytne vybavení a může asistovat)
 5. Dopředu vám zapůjčíme krabice na stěhování či plastové boxy
 6. V kabině mám 2 volná místa
 7. Komerční pojištění

Profesionál neprovádí výnosy stěhovaných věcí profesionálem od vozu na místo určení (pokud není individuálně domluveno).

 

Jaké vybavení skýtá stěhovací vůz?

Stěhovací vůz obsahuje vše, co bude třeba k efektivnímu stěhování: stěhovací kříže, popruhy, profi nářadí, stěhovací rudl, vozíky, nejrůznější obalové materiály. Vozy SB STĚHOVÁNÍ BRNO jsou kobercované, prachotěsné a vždy čisté. Kapacita 23 – 36 m3.

stěhovací vůz SB stěhování Brno

 

Kolik stojí stěhovací auto s profesionálem?  

Vůz si můžete pronajmout za cenu 1000,-/hod. plus doprava, případně spotřebovaný režijní materiál. Cena stěhování je účtována v hotovosti na konci realizace dle času od výjezdu po příjezd na stanoviště.

Pro stěhování v Brně můžete vůz pronajmout již od 4 hodin v ceně 4 900 Kč. Maximální možnost denního pronájmu vozu činí 12 hodin.